|

وقتی ساره بیات خانمم میاد وسط معرکه و روسریو دور میزنه؛ خونه مجللش انگاری یافت آباده!

sare bayat shayanews

ساره بیات از بازیگرای جذابیه که این روزا حسابی طرفدار پگیدا کرده

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- ساره بیات از بازیگرای جذاب و کاربلد سینماست که تا به حال از بغل تلویزیون ردم نشده و از همون ابتدای شهرت با سینما مشهور شد و حالا نیز این بازیگر اسم و رسم خاص خودش رو در این عرصه داره که اتفاقا خیلی با ابهته! ساره بیات چهره خوش فرمی داره و از نظر خیلیا هم به شدت خوشگله! ساره بیات با فیس نچرالش کلی طرفدار پیدا کرده جوری که تا به اینجای کار پیج خانوم خانوما به بیش از 3.5 میلیون دنبال کننده رسیده با کلی کشته مرده!

شاید بگین این لفظ اشتباهه اما باید اشاره کنیم به اکرانی که سال گذشته برگزار شد و ساره بیات با هوادارانی به شدت عاشق روبرو شد! ساره بیات تا به اینجای کار کارنامه کاری پر بار و جذابی رو برای خودش ساخته و در فیلم و سریال های بسیاری ایفای نقش داشته. 

در ادامه ویدیویی که در رابطه باهاش حرف زدیم رو ابتدا مشاهده می کنید که چجوری هواداراش براش ذووووق کردن! آخه چرا؟

نظرات جورواجور و شاخ درار کاربرای محترمه!!

خب از همون قدیم ندیما مد بود که یکسری بازیگر خیلی طرفدار داشته باشن و سر و دست براشون بشکنن اما چند ساله که خیلی مد شده خانومای جَوون عاشق خانومای بازیگر میشن! 

حالا اینها به کنار همونطور که در ویدیو بالای دیدین بیشتر کساییی که اومدن دهه هشتادی هستند و انگار این دهه جدید عجیب تر از اون چیزیه که فکرشو میکردیم! 

البته که در این بین نظرات هم متفاوت بود و خیلیا که فن پیج خانوم بازیگر هستند ازش دفاع کردن با کلی قربون صدقه و خیلیا هم اومدن گفتن این نه خوشگله نه بازی چالشی ای داره چرا انقدر خودشونو براش میکشن؟ یا اصلا چرا برای یک چهره مشهور باید این مدلی رفتار کرد؟ برخی هم بر این نظرند که ساره بیات به شدت مغروره که خب باید بگیم بله ساره خانوم از هنرمندان مغروری هستند که هم تو ظاهر و هم رفتارشون مشخصه!

unknown_279932007_1198414244294590_355394297071090406_n

unknown_18382568_409650856081287_2832280496463937536_n

ساره بیات با شوهر و خونه زندگیش چشم همرو درآورد!

ساره بیات این مدلیه که زیاد از خودش عکس میگیره و تو عکسایی هم که خودش میگیره حالا یا به صورت تکی و یا با همسر و خونوداش، چهره ای بسیار مهربون تر از وقتی داره که تو مراسمات شرکت میکنه! ساره خانوم به خصوص بعد از ازدواجش حسابی نرم تر شد و حالا عکس و فیلمایی از خود به اشتراک میذاره که با قبلش حسابی فرق دارن.

ساره بیات در کل از هنرمندای بسیار مایه دار و شاخیه که تنها برای شهرت و علاقه اش به این حرفه وارد بازیگری شد نه پول و درآمد! ساره بیات بعد از ازدواجش از زنی مغرور تبدیل به دختری ظریف تر و نرم تر شد که لطافتش حتی در عکس ها هم به خوبی مشخصه!

1695379

ساره خانوم بیات اما حالا به نسبت قبلش خودنمایی بیشتری داره و گهگاهی دقیقا مثل همون عکس گرفتن از خودش، از موارد دیگه ای هم که میخواد عکس منتشر کنه زوایایی عجیب رو انتخاب میکنه و خلاصه انگاری خانوم خانوما به زاویه های معمولی و یا هنری علاقه چندانی نداره و شاید هم هنری بودن رو در این زاویه میبینه!

ساره بیات همونطور که گفتیم لایف استایل مرفهی داره و بعضی اوقات از وسایل خونه و یا حیاط و ... تصاویری به اشتراک میذاره. در ادامه نمونه هایی از آن را مشاهده می کنید که دلیل و مفهومش این عکس ها چیه خدا داند!

g

f

ef

ساره بیات هم رفت قاطی دنیای توپیا و تزریقیا؟!

از مواردی که این روز ها خیلی زیاد بین خانم ها دیده میشه حالا چه معمولی و چه سلبریتی، رفتن به زیر تیغ های جراحی و یا پروتز و فیلر و این موارد است. اما خب هنرمندانی هم هستند مثل ساره بیات که نه آرایش های اَجق وجق رو می پسندند و نه جراحی های زیباییرو. البته که ساره بیات خود نیز با چهره نچرالش زیبایی خاص خودش را دارد اما خب از اونجایی که ذات زن یعنی علاقه به هر چه زیبا تر دیده شدن، گاها هنرمندانی مثل ساره خانم هم شیطونی هایی دارند!

حالا چجوری هم عمل نکنیم و هم پروتزی بشیم؟ با فیلتر های پلنگ طور اینستاگرام که مثل بنز ازشون استفاده میشه و شما به هر شکلی که بخواین میشیشن!

در ادامه نمونه ای از این فیلتر ها را ساره بیات هم مشاهده می کنید که ظاهرا خانم خانما هم از تزریق ژل لب بدشم نمیاد!

Untitled+(1)

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی