|

مریم مومن گیساشو جوجویی بافته و فیگوری گرفته زاویه دار؛ فخری بانوی عمارت چه لاتی شده!

maryam momen shayanews

مریم مومن بازیگر بانوی عمارت که این روزا داره اینستا رو با فوتوهای جینگولش آتیشی میکنه، اخیرا با میکاپ کهکشونی سنشو بدجور کشوند بالا!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مریم مومن بازیگر خوش چهره و محبوب سینما و تلویزیونه که شاید نام او چندان براتون آشنا نباشه، ولی قطعا اگه سریال پرمخاطب "بانوی عمارت" رو دیده باشین، نقش فخری بانو رو به خاطر دارین. البته باید از همین اول بگیم که مریم مومن در سریال با چیزی که در حقیقت هست زمین تا آسمون فرق داره و اون ملیح بودنی که اونجا دیدین رو به کل باید فراموش کنین. مریم مومن که این اواخر تو سریال "جادوگر" هم نقش آفرینی کرده بود، یه پیج پر و پیمون اینستاگرامی داره که شک نکنین با دیدنش در می یابید که همه مدلا رو با فوتوهاش گذاشته جیب بغلش!

مریم خانوم که تو مدت اخیر حسابی زده تو جاده خاکی و با انتشار عکسایی که همش تو آتلیه و با کلی میکاپ فیس خانومو زیر و رو کردن میخواد ثابت کنه تو خوشگلی از بقیه همکاراش چیزی کم نداره، اخیرا یه عکسی گذاشت تو پیجش که او رو با میکاپی متفاوت نشون میداد و حسابی سن خانوم رو کشونده بود بالا. جالبه بدونین مریم خانوم کلا به این سبک فاز برداشتنا علاقه زیادی داره و همیشه دلش میخواد یه جوری از خودش عکس بذاره که سنش بیشتر از اون چیزی که هست نشون داده بشه!

maryammomen9-vaghtesob

وقتی مریم مومن هر چی دستش میرسه میپوشه و یهو شاخ میشه!

این روزا که هر کدوم از سلبریتیا دوست دارن از بقیه متمایز باشن و به قولی یه سبک استایلی خاص برای خودشون داشته باشن، دست به دامن پارچه ها و مدلایی میشن که تابحال هیچکس روی این کره خاکی ندیده.

مریم مومن هم که هنوز از گرد راه نرسیده بود حسابی زد تو کار تیپای اَجق وجق که گویا واقعا هر چی دور و برشه رو کرده مانتو و بارونی واسه خودش، میره آتلیه و زیر دست میکاپ آرتیستای مخصوص خودش کلی آرا ویرا میکنه، بعد یهو با چنان تیپی ظاهر میشه که همه دهنشون از تعجب وا میمونه! یه بار با یه مانتوی گُل واگلی و یه بار دیگه با بارونی کُپ برچسب جیوه ای ها دیده میشه و یه فازی هم باهاشون میگیره که بیا و ببین!

a

jh

شاخ بازی مریم مومن با فیگورای لاتی طورش همه رو گُرخوند!

مریم مومن فقط در حوزه میکاپ و تیپ زدن نیس که از هر انگشتش هزار تا هنر میریزه و خانوم خانوما چنان فیگورایی میگیره که اگه ببینینش قطعا میمونین، ولی بی تردید چنین فاز برداشتنایی تنها مخصوص خود مریم خانومه و تو این حوزه رو دست ندارهو البته که خیلی از کاربرای فضای مجازی در این باره بهش گلایه مند میشن که میشه خیلی راحت و ساده عکس گرفت و این همه به خودت نپیچید.

ولی خب چی میشه گفت که مریم مومن دوست داره همواره خاص و شیکول به نظر بیاد، اونم یه طوری که انگاری اول یه پا مدل بوده و بعد دست و پا در آورده!

re

hgt

مریم مومن یه درون کوچولی داره با ظاهر ننه بزرگ!

مریم مومن متولد 6 مرداد 1377 در اردبیل، فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد و در «بانوی عمارت» به شهرت یک شبه رسید. مریم مومن بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر «مشگین شهر» اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و حالا می گوید با افتخار تورک زبان هستم. 

از اونجایی که مریم مومن اولین بار نقش یک زن خیلی جدی رو در سریال بانوی عمارت بازی کرد، خیلیا براین باور بودن که سن خانوم زیاده و باید حداقل دهه شصتی باشه. اما باید بگیم که ظاهر خانوم مومن گول زننده بوده و ایشون متولد 77 است. این در حالی است که بازیگر خوش چهره ایرانی در هر نقشی که بازی میکنه، همیشه با بازیگرایی که خیلی سنشون از خودش بالاتره بازی میکنه و پارتنر کسایی میشه که این مدلین.

hy

gt

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی