|

زنِ شهاب حسینی لباس عروس پوشیده اروپا جیب بغلشه؛ خانوم خودشم عکاسه از نوع بالیوودی!

sanaz arjmand shayanews

شهاب حسینی از بازیگرای محبوب کشورمونه که با انتشار مواردی از زندگیه خصوصیش باعث شده تا نگاه ها ها هم به سمتش بره و هم عوض بشه!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- شهاب حسینی رو حتما می شناسید چرا که آقای بازیگر از هنرمندای به نام و جذاااب کشورمون هستند که قطعا زندگی شخصیشون هم در طول اینه سالها وارد حواشی و شهرت شده و خیلیا همسر سابق و پسر شهاب حسینی رو میشناسن. اما از این ها جدا، همسر دوم شهاب حسینی می باشد که اینروزها به شدت افتاده سر زبونا و حسابی داره معروف میشه!

ساناز ارجمند یه دختر دهه شصتی و مشهدیه که به واسطه شغلش با شهاب خان آشنا میشه و طی یک دلبریه جذاب میشه عیال آقای بازیگر! شهاب حسینی همیشه تا جای ممکن از بازیگرای کم حاشیه ای بوده که سعی کرده تا با تواناییش کارنامه کاریش رو پر کنه نه مسائل فرعی!

شهاب حسینی اما اینبار وارد حواشی شد که البته نباید خُرده ای از ایشون گرفت چرا که زندگی شخصی هر فرد به خودش ربط داره و قرار نیست برای ازدواج و یا طلاقش به 80 میلیون جواب پس بده!! اما ساناز ارجمند این مدلی نیست که حالا چون همسر آقای حسینی شده بیاد و کلی عکس به اشتراک بذاره تا مشهور شه، بلکه در همون پیج کوچیکش به فعالیت قبل ادامه میده. اما در این بین تصاویری از خانوم خانوما هستش که سفیدپوش هستند و برخی از کاربران بر این گمان بودند که آیااا لباس عروسشه؟!

ناگفته نمونه با توجه به فیگور و سبک لباس و آرایش خانوم خانوما برخی از کاربران نیز بر این نظر بودند که ایشون میخواسته خیلی اروپایی طور و ساده خودش رو نشون بده.

unknown_122823653_351161919549627_7226884280228260516_n

وقتی شهاب حسینی ثابت میکنه عشق و شیفته زنان چشم رنگیه!

ساناز ارجمند یه دختر دهه شصتیه که آخرا این دهه به دنیا اومده اما خب چهره ای بی بی فیس تر از اونچه که سن و سالش میگه داره. ساناز سعیدی همونطور که در تصاویرش مشخصه چندان اهل میکاپ نیست و ترجیحش بر اینه که نچرال و دخترونه بمونه.

اصلا یکی از دلایلی بی بی فیس بودن وی هم همینه که خانوم خانوما متفاوت از خیلی از زنان و دختران جامعه هستش و دستی بر آتش آرایش نداره!

البته که ناگفته نمونه همسر قبلی شهاب خان یعنی خانوم پریچهر قنبری نیز از چشم رنگیای خدا بودن و خب این نشون میده که آقای بازیگر علاقه خاصی به چشم رنگی دارن.

460395_552

شهاب حسینی و ساناز خانومیش که خیلی جوجوعه!

هنوز اطلاعات خیلی زیاد و دقیقی از ساناز ارجمند در دسترس نیست اما این زوج جذاب 17 سال با هم فاصله سنی دارند که خب از نظر برخی مثل پدر دختر میمونن و از نظر برخی دیگر مهم تفاهمه!!

ناگفته نمونه که شهاب خان اولین بازیگری نیست که این عمل رو انجام داده چرا که بازیگرای آقای دیگری هم هستند که این روند رو رفتند حتی با اختلاف سنی خیلی بیشتر! برخی موضوعات همانند عمل های زیبایی و یا ازدواج و طلاق های زیاد و تبلیغات بین خانوما و ازدواج آقایون با خانوم بسیار جَوون تر ازخودشون بین بازیگرا خیلی زیاد شده و نسبت به مثلا ده سال پیش عادی تر به نظر میرسه و یه جورایی دیگه شده جزوی از زندگشون که بد نمیدوننش و خیلیاشون دارن این راه هارو میرن!

unknown_81946221_2727734083988600_1202975351408857804_n

سبک عکاسی هالیوودی و عجیب ساناز ارجمند! وقتی آقای بازیگر خوش سلیقست

ساناز ارجمند همونطور که گفتیم تو کار مدلینگ بازیه و عکاسی! اما سبک کار ساناز خانوم به نوعی جالبه و همانند بسیاری از عکاسا نیست که فقط بره از دخترای خوشگل عکس بگیره با ژست هایی اون جوری و هالیوودی، بلکه تو کارنامه کاری خود و البته پیجش تصاویری رو به اشتراک گذاشته که همه جوره توشون دیده میشه از خانومی بسیااار سن بالا با چهره ای چروک و زیبا گرفته، تا تصاویری که کمی تا قسمتی عجیب به نظر میرسن!

در ادامه مواردی که گفته شد رو مشاهده کنید تا خودتون قضیه رو متوجه شین!!

unknown_64369118_936681506663903_4602017029315914572_n

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی