|

فیگورای خفن و تو دل برو مبینا طبایی رو نیگاااا؛ نشناختی؟ خانوم همون کیانای بی گناهه

mobina tabaei shayanews

مبینا طبایی بازیگر سریال بی گناه که با تبیپای خفنش کل اینستا رو کرده طرفدار خودش، جدیدا از فاز جذابش رونمایی کرد، اونم کجا تو کافه!

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مبینا طبایی از بازیگران نوپا و خوش چهره سینما و تلویزیونه که شاید او رو به اسم نشناسین، ولی قطعا اگه سریال "بی گناه" رو این روزا ببینین که البته فوق العاده هم پرطرفداره، با نقش کیانا تونستین یه ارتباط خوبی بگیرین. مبینا طبایی که در این سریال به خوبی تونسته نقش کیانا رو بازی کنه و توانایی های خودش رو در بازیگری به رخ بکشه، نقش دختری دهه هفتادی رو بازی میکنه که در ارتباطاتش بی محابا عمل میکنه و با پسری در ارتباط دوستانه است. مبینا طبایی اولین بار با سریال "جزیره" به شهرت رسید و پس از اون تونست پله های موفقیت رو یکی پس از دیگری بپیماید.

مبینا طبایی که بازیگر خیلی خوش چهره ای در این روزای سینما به شمار میاد، پس از رسیدن به شهرت یه پیج خیلی شیک و پیک راه انداخته که توی اون مملو از عکسای خوش ذوق و جذابه. مبینا خانوم به تازگی عکسی از خودش منتشر کرد که او رو با استایلی متفاوت و البته خیلی خاص نشون میده که او رو با میکاپی چشم گیر که البته خیلی هم به خانوم خانوما میاد به نمایش میذاره. این بازیگر با تمام فازهای منحصر به فردی که داره اما همواره در ژست هایی که میگیره، یه جوری خوب به دل میشینه که انگاری رسما برای این بازیگر طراحی شده.

lu

فیگورای خفن و تو دل برو مبینا طبایی رو نیگاااا!

مبینا طبایی شاید یه بازیگر دهه هفتادی باشه، ولی وقتی نوبت به ژست گرفتن تو فضاهای مختلف برسه ایشون میشه یکِ همه مدلا و با فرم و تم های جذابی که انتخاب میکنه واسه فیگور گرفتن جلوی عکاسا روی هر چی کینگ مینگ اینستاس رو کم میکنه. واسه همین هم هست که خانوم خانوما تونسته در مدت کمی کلی هواخواه پیدا کنه. چون نه تنها یه بازیگر خوب و خفنه، بلکه کلی هم هنرهای دیگه داره که مشخصه کم کم قصد روکردنشون رو داره.

khy

ee

تولدای خاص و جذاب مبینا طبایی که ازش یه آنجل بی بال ساخت!

مبینا طبایی فیس خیلی دلنشین و دوست داشتنی داره و خیلیا هستن که با وجود تمام آرامشی که دارن، به محض اینکه یکم طعم شهرت رو میچشن یهو رها میشن و با تیپ و عمل های زیبایی مدام سعی دارن خودشونو دم چشم بیارن. ولی مبینا خانوم از همون اول اینطور بود و حالا هم همینطوره، یه بازیگر جوون پسند و خیلی جذاب که کسی تو ژست گیری به گرد پاش هم نمیرسه.

اما اگه بخوایم یه ویژگی جالب در پست های رنگ و وارنگ این بازیگر رو بگیم بی تردید باید به عکس هایی که از تولدش منتشر میکنه اشاره کنیم. این عکس ها که همواره با ژست و تم های خاص و فوق العاده شیک و پیک بودن، غرق در شادی و حس خوب هستن که البته خیلی اوقات باعث شدن طرفدارای خاصی هم برای این بازیگر خوش چهره به وجود بیاد.

gf

hgt

we

کمی بیشتر با مبینا طبایی آشنا شین!

مبینا طبایی متولد 18 تیر ماهه و یه دهه هفتادیِ خوش چهره است که تونسته با به نمایش گذاشتن توانایی هاش در حرفه بازیگری واسه خودش طرفداری پرو پا قرصی دست و پا کنه. مبینا خانوم از سن 17 سالگی وارد این حوزه شد و تحت نظارت مهتاب نصیرپور در کار خودش به کسب تجارب جدیدی رسید.

سپس او وارد حرفه تئاتر شد و نمایش های موفقی همچون هگزا شهر دوشیزگان، نام تمام مادران و الد سانگز: عشق روزهای کرونا شرکت داشته که کارنامه پرباری در این زمینه واسش رقم زد. اما اولین نمایش حرفه ای این بازیگر در سریال نمایش خانگی "جزیره" بود که توانایی های فوق العاده اش باعث شد نظر بسیاری از اهالی سینما به سمت او جذب شه.

hgg

yut

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی