|

لپ تو لپ شدن لعیا زنگنه با دختری که کُپشه ولی زیر بیسته؛ ساده بودااا چه تتویی شده!

لعیا زنگنه بازیگر جذابی است که از درپناه تو و در قلب من کلی خاطرخواه پیدا کرده و حالا بعد از کلی کم کاری محیای یه کار جذاب میشه

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- لعیا زنگنه از اون خانوم های بازیگر جذابی است که از سال های دور و درپناه تو مردم شاهد ایفای نقش هاش بودن و تو اون زمانی استاری بود واسه خودش اما به تشخیص خودش در حالی که می تونست با فعالیت بیشتر و حضور در آثار سینمایی جزو پرکار ترین و احتمالاً گرون ترین بازیگران عصر خودش باشه این مسیر رو انتخاب نکرد و خیلی گزیده کار کرد.

در واقع لعیا خانوم زنگنه خیلی سراغ کارهای سینمایی و آثار سخت هم نرفت و شاید تو این ده دوازده سال سالی یکی دوتا کار اون هم بیشتر سریال بازی کرد و تو اون ها هم تقریباً بازیگر نقش مکمل بود. از همه این ها که بگذریم به هر حال لعیا لعیاس و با چهره جذاب و دلنشینی که داره حسابی طرفدار داره به خصوص تو دهه 50 و 60 تی ها که با تماشای سریال های خانوم کلی کیف کردند.

سکانسی قدیمی از بازی لعیا زنگنه مقابل پارسا پیروزفر

از لعیا زنگنه اون روزها برسیم به لعیای این روزها

لعیا زنگنه رو آخرین بار در سریال  شبکه خانگی "آقازاده" دیدیم که مادر نقش مادر حامد یعنی سینا مهراد رو بازی کرد. لعیا زنگنه چشمانی شهلا و زیبا دارد با فِیسی مهربون که توجه هر بیننده ای رو به اون کار جلب میکنه. خانوم بازیگر در سریال ها بازی داره اما در مراسمات سینمایی معمولا دیده نمیشه اما به تازگی خانوم بازیگر برای اکران فیلم "بی صدا حلزون" حضور داشتند که خب دیدارشون با آقای رامین پرچمی حواشی باحالی داشت. در ادامه اولین دیدار این دو هنرمند را بعد از 28 سال مشاهده می کنید که لعیا خانوم به رامین خان میگه بی معرفت کجایی؟ این شد تا حسابی کاربران ذوق کنن.

سلفی ژذاب لعیا زنگنه با یه دختر زیبارو

چندی پیش تصویری از خانوم بازیگر منتشر شده که در کنار دختر کوچولویی زیبا هستند. که جذابیت این دو نفر در کنار هم حسابی توجه کاربرا رو به خودش جلب کرد تا جایی که یه کاربر اونا رو ملکه خطاب کردن و دیگری هم نوشت لعیای امروز کنار لعیای 20 سال پیش!

در واقع بزنم به تخته ظاهرا لعیا خانوم زنگنه که نزدیک به 60 سالشون هست قصد پیر شدن ندارند و همچنان بشاش و خوش خنده می باشند.

Untitled

وقتی لعیا زنگنه با عشق کوفی می آید!

خبر خوب برای طرفدارای لعیا خانوم زنگنه این که بعد از اینکه لعیا خانوم مدتی ازش خبری نبود و خیلی فعالیت مهمی تو عرصه بازیگری نداشت حالا گوا با یک سریال جذاب مهمان خنه های مردمه. تو روزهای اخیر تصویر جذابی از لعیا در پشت صحنه سریال عشق کوفی منتشر شده که نکته مهم این عکس صورت تتو شده خانوم بازیگر و جذابیت ویژه ایشان در آستانه 60 سالگی است.

5730807

تمجید لعیا از خودش حسابی بهاره رهنما رو کُفری کرد

چند سال پیش و در آستانه سال نو احسان علیخانی برنامه سه ستاره را داشت که تو این از این برنامه ها لعیا زنگنه و بهاره رهنما مهمان بودند البته حضور این دو نفر همزمان نبود و اول لعیا خانم آمد و بعدش بهاره رهنما رودروی علیخانی نشست.

لعیا زنگنه قبل از آمدن بهاره رهنما گفته بود: متاسفم بعد از خانم افسانه بایگان که ستاره اول زنان هنرمند بود و بعد از من اتفاقی نیفتاد. کسی به عنوان پدیده ظاهر نشد. کسی نبود که بگوییم فلانی آمده و عالی است و دارد پیش می‌رود.

رهنما در واکنش به سخنان لعیا زنگنه که به لزوم حرمت‌گذاشتن برای بانوان و توقف روند ستاره‌سازی در تلویزیون بعد از افسانه بایگان و خودش در تلویزیون تأکید کرده بود، گفت: ما داشتیم برمی گشتیم. خانم زنگنه مزاح قشنگی کرد و گفت بعد از خودش و افسانه بایگان اتفاقی نیفتاده است همان موقع گفتم پس ما برویم خانه و سریال‌های قدیمی را نگاه کنیم.

لعیا+زنگنه

بیوگرافی جالب لعیا زنگنه و خانواده پدرسالارش

لعیا زنگنه متولد 1 مهر 1344 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه هنر تهران می باشد که دوره نقاشی را هم گذرانده و بشدت عشق فوتبال دارد و طرفدار تیم ملی آرژانتین است.

و اما خانواده پدرسالار لعیا خانوم.....

لعیا زنگنه در شهر تهران بعنوان فرزند دوم در یک خانواده بسیار مذهبی به دنیا آمد، 1 برادر بزرگتر و 2 برادر و 1 خواهر کوچکتر از خود دارد. پدرش کارمند اداری بانک مرکزی و مادرش «طیبه خانم» خانه دار بودند.

اصلا و به هیچ خانواده من بخصوص پدرم نه با سینما و نه با تلویزیون هیچ قرابتی نداشتند، یک خانواده کاملا پدر سالار داشتم. من اولین باری که سینما رفتم حدود 5 – 6 سالم که با مرحوم عموم و زن عموم رفتیم و فیلم هندی دیدم.

سریال-پدر-با-بازی-لعیا-زنگنه

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی