|

"سولماز حصاری" با مِیک شاخش اینستا رو به رگبار بست؛ اینجا هنوز ایرانه ها نه اونور آب!

solmaz hesari shayanews

سولماز حصاری بازیگر سریال "هست و نیست" که اینستا رو با فوتوهای جینگول و شیکش حسابی ترکونده، به تازگی از مدل موی جدیدش رونمایی کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- سولماز حصاری از بازیگران خوش چهره و معروف سینما و تلویزیونه که شاید اسمش براتون آشنا نباشه ولی اگه سریال "هست و نیست" رو دیده باشین، قطعا او رو خواهید شناخت. سولماز حصاری اولین بار با بازی در نقش های مختلف تئاتر تونست خودش رو به اهالی هنر اثبات کنه و بعدش با پیشرفت در این حوزه وارد فضای حرفه ای بازیگری شد و تو فیلم هایی مثل "متل قو" با بازیگرای خبره مثل دانیال عبادی همبازی شد. سولماز حصاری بازیگر کم حاشیه ایه ولی تو اینستا حسابی مشغول به کاره و داره با عکسای راه و بیراهی که از خودش میذاره، یه کینگ درست حسابی میشه.

سولماز خانوم به تازگی یه عکس خیلی جینگول با چتریای شاخکیش تو اینستا منتشر کرد که با یه سیس عجیبی از خودش رونمایی کرده و نشون میده که بعد از ازدواجش حسابی زده تو کار تغییرات از بنیاد و یه جوری شده که هیچکی نمیتونه با ذره بین هم بشناستش. سولماز حصاری که کل اینستا رو با فوتوهاش ترکونده، حالا این بار با یه تِم جدید اومد به بازار و با کلی چیان پیتان ثابت کرد که اصلا سن و سال براش مهم نیست و الان هم میشه با مدل موی مخصوص دهه هشتادیا تو فضای مجازی یه اسمی در کرد.

qd

سولماز حصاری با همسر نو رسیده اش شاخ همه رو شکوند!

سولماز خانوم به تازگی خبر ازدواجش با آقای خوشتیپ که خود خانوم آرام جان بهش میگه، با فوتوهای جذابی که از عروسیشون گذاشته بود، منتشر کرد. این خانوم بازیگر که از همون اول بخاطر فیس خاصش تونسته بود دل خیلی از مردم رو با خودش همراه کنه و یه مدل دوست داشتنی هم در کنار بازیگری باشه، با یه میکاپ جدید و خیلی خفن این بار واسه عروسیش ظاهر شد و حسابی فک همه رو چسِبوند زمین. خانوم خودش که چشم رنگیه هیچ رفته یه شوهر همتای خودش هم پیدا کرده که ببینی بدجور حظ میبری!

i

l

u

سولماز حصاری شیفته میکاپای اروپایی و خفن!

سولماز خانوم از اون دسته بازیگراییه که به محض کسب محبوبیت و شهرت از طریق بازی تو فیلمای معروف سریع زد تو کار تیپ زدنای اون ور آبی که چش همه رو درمیاره. این خانوم خوش چهره علاوه بر اینکه به خاطر فیسش و رنگ چشاش طرفدارای زیادی داره، با میکاپای متفاوت و جینگولش سعی میکنه حسابی از این راه مایه تیله ای به هم بزنه و اینجوری از رفیق رفقای بازیگرش که دارن بدجور تو اینستا جولون میدن جلو بزنه!

واسه همین هم این بازیگر با میکاپای رنگ و وارنگش که هر کدومشُ ببینی خانوم خانوما رو زمین تا آسمون تغییر داده داره اینستا رو به رگبار میبنده.

t

سولماز حصاری تو ورزش و خفن بودن درجه یکِ و تمام عیار!

شاید تصور کنین سولماز حصاری این حجم از اعتماد به سقفشُ فقط و فقط به واسطه چهره جذابش داره، ولی اینطور نیس. این بازیگر در کنار میکاپای خفن و چشم گیر یه استایلیست حرفه ای و خوش پوش هم به شمار میاد که با تیپایی که تو مراسمای مختلف میزنه، دل خیلیا رو برده و نشون داده تو زمینه مدل شدن میتونه با خفن ترینا رقابت کنه.

البته دلیل اینکه خانوم بازیگر با وجود اینکه تقریبا دیگه سنش بالاس نسبت به بازیگرای تازه و نوپا، ولی بخاطر لایف استایل خوب و ورزش حرفه ای کردنشِ که تونسته تا همین الان همچنان یه مدل بی رقیب باقی بمونه.

fd

e

w

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی