|

استایل خاص "نازنین بیاتی"

نازنین بیاتی بازیگر خوش استایل ایرانی می باشد که با هر تیپ و استایلی هم که ظاهر شه باز هم طرفداران خاص خود را دارد.

لینک کوتاه کپی شد
10

شایانیوز- نازنین بیاتی بازیگر خوش چهره و خوش نقش ایرانی می باشد که در دهه نود حسابی ترکوند و کلی فیلم و سریال بازی کرد تا جایی که به یکی از پولساز ترین هنرمندان تبدیل شده است. نازنین بیاتی چهره ای شبیه به ترانه علیدوستی دارد و این موضوع در اوایل شهرتش بیشتر بود چرا که هنوز مخاطب به چهره این بازیگر جدید عادت نداشت و شباهت باعث میشد حتی برخی او را اشتباه هم بگیرند اما حالا نازنین بیاتی خود به تنهایی اسم و رسم دار شده و شخصیتی خفن در سینما محسوب کیشود.

به طور مثال بعد از فروش ویژه فیلم «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی با بازی نازنین بیاتی، حالا دو فیلم «سگ بند» و «شادروان» هم با حضور این بازیگر در صدر جدول پرفروش‌های نوروزی قرار گرفته‌اند. «دینامیت» پرفروش‌ترین فیلم این بازیگر بود که از تیر تا اسفند 1400، 58 میلیارد تومان فروخت. بخش مهمی از فروش فیلم به بازی موفق بازیگران آن برمی‌گشت. «سگ‌بند» به کارگردانی مهران احمدی، تا الان 17 میلیارد در اکران نوروز فروخته است. «شادروان» حسین نمازی هم با بازی این بازیگر، 6 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش رسیده است. اکران «سگ بند» و «شادروان» کماکان ادامه دارد و فروش این فیلم‌ها طبیعتا بالاتر خواهد رفت.

همونطور که گفتیم نازنین بیاتی با وجود اینکه چهره شیطونی نداره اما به خوبی تونست کاراکترهای طنز و همراه با شیطنت ایفا کنه و حتی پرفروش ترین هم بشه!

Untitled

اما از این ها که بگذریم خانوم بازیگر قبل از عید هم به مراسمات سینمایی زیاد دعوت شد و با استایل هایی خوشگل و باوقار ظاهر میشد. نازنین بیاتی چون همیشه با موهایی تیره رنگ دیده شده بود اینبار که با مویی بلوند آمد خیلی زیاد مورد توجه و البته سوژه قرار گرفت. بار دیگر هم نکته ای که مورد توجه بود آرایش غلیظ و گوشواره های بزرگ خانم بازیگر بود که خیلی هم تاکید به بیرون گذاشتنشون و منشون دانشون داشت!

Untitled (1)

بلوند بازی خانوم بازیگر خریدار نداشت!

نازنین خانوم بیاتی اما انگاری موهیا تیره خودش بیشتر خریدار داشت و تصاویری که در ادامه از او مشاهده می کنید مورد پسند کاربران قرار گرفت. نازنین بیاتی شخصیتی هنری و به دور از حاشیه ای دارد که از همان ابتدای ورودش به این عرصه سعی کرد تا استعداد خود را نشا دهد و از این طریق به شهرت برسد نه حاشیه سازی و این موارد!

Untitled

نازننی بیاتی اینطور که معلومه رابطه صمیمانه ای هم با الناز حبیبی دارد. اینکه این دو بازیگر کی انقدررر با هم مَچ شدن مشخص نیست اما عکس های بغل تو بغل زیادی با هم دارند. در کل هنرمندان با بالا اومدن فعالیت های اینستایی روابطشونم خیلی صمیمی تر از قدیم شده چرا که به خاطر لاک و فالو کردنم شده به هم نزدیک میشن یا بیرون میرن و...

ناگقته نمونه که نازنین بیاتی به تازگی هم تصویری از خود همراه با الناز حبیبی با گریم برای تئاتر منتشر کرد که در نوع خود باحال بود.

Untitled

Untitled

Untitled

عکس های خصوصی که اونور منتشر میشه!

نازنین بیاتی ابتدا با ایفای نقش در فیلم "دربند" دیده و شناخته شد با بازی اش در سریال شبکه خانگی "مانکن" حسابی ترکوند. حالا خانم بازیگر هواداران زیادی دارد و در سال 1400 نیز بسیار پرکار بوده است. نازنین بیاتی در صفحه اینستاگرام خود چندان پرررکار نیست اما خب تصاویری هم از خودش منتشر کرده و بیش از 1.1 میلیون فالوور نیز دارد. البته خانم بازیگر یک پیج شخصی هم دارن که private و فقط دوستان و آشنایان اجازه دارن ایشون رو فالوو کنن!

5

از این ها که بگذریم نازنین خانم بیاتی از دسته بازیگران جسوری است که در مورد مسائل سیاسی انتقاد و حرف هایش را به راحتی می زند که البته سلبریتی ها گاهی نه تنها از طرف خودشان بلکه به عنوان صدای مردم چنین کاری را انجام می دهند.

نازنینی خانم هم زمانی که طالبان به افغانستان نفوذ کرده بود استوری هایی منتشر کرد و در آن وضعیت افغانستان را با حال و احوال ایران مقایسه کرد که با نظرات موافق کاربران همراه شد.

او در ابتدا با گذاشتن عکسی از طالبان در افغانستان اقدام آن ها را در پوشاندن تصویر زنان از خیابان سرکوب کرد و در عکس های بعدی سانسور های عجیب را در تابلوهای تبلیغاتی سراسر شهر منتشر کرد.

114299401629201669

197424591629201670

156617691629201672

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی