|

عکس صدف طاهریان فقط با یک پیراهن مردانه کوتاه! + تصاویر

عکس جنجالی صدف طاهریان با پیراهن مردانه و پایین تنه بی حجابش

لینک کوتاه کپی شد

صدفز طاهریان بازیگر قدیمی ایرانی بود که بعد از مهاجرتش به ترکیه و کشف حجاب کردنش دیگر جزو بازیگران ایرانی محسوب نمی شود. صدف طاهریان در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خودش با یک پیراهن مردانه منتشر کرد و این عکس به دلیل لخت بودن نیم تنه پایین صدف طاهریان مورد توجه کاربران قرار گرفت. 

عکس سانسور شده از صدف طاهریان در زیر متن ببینید:

بیوگرافی

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال 1390 هجری شمسی (حدوداً در سن 22 سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.

sadaftaheriann_1622828548

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

sadaftaheriann_2583579138562380597_475689884

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها