|

عکس منشوری صدف طاهریان و پوشش عریانی اش با روسری!

پوشش صدف طاهریان با روسری ددر لب دریا

لینک کوتاه کپی شد

صدف طاهریان بازیگر مطرح ایرانی بود. صدف طاهریان تا به این لحظه 3.022.546 فالوور دارد و جزء بازیگر یا مدلینگ پر طرفدار ایرانی است. صدف طاهریان در صفحه رسمی اینستاگرامش عکسی از خوش با پوشش جنجالی اش منتشر کرد. در ادامه شما می توانید عکس سانسور شده صدف طاهریان را در زیر متن ببینید:

sadaftaheriann_1623226804

خبر های داغ : عکس الهه فرشچی با لباس های جذب و بدن برآمده!

بیوگرافی

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال 1390 هجری شمسی (حدوداً در سن 22 سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.

sadaftaheriann_1617950371

خبر های داغ : ریحانه پارسا با ظاهری عجیب و تبلیغ درمان بیماری های جنسی!

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

sadaftaheriann_1617950371

خبر های داغ : سلفی دنیا مدنی با دامن کوتاه در آسانسور همه را متعجب کرد!

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها