|

فقط تو یک جلسه، جوانسازی صورت رو تجربه کن!

همه میخوان جوان باشن و واسه همین دنبال روش‌های جدید و بهتر میگردن. چطور میشه تو یک جلسه جوان شد؟ کدوم روش ها گزینه مناسب تری هستن؟

لینک کوتاه کپی شد

همه افراد میخوان که ظاهری جوان و زیبا داشته باشن. همون چیزی که متاسفانه با گذر زمان دستخوش تغییرات شده و جای خودشو به چین و چروک میده! خب این روزها با پیشرفت علم پزشکی و زیبایی، روش‌های زیادی معرفی شده که کمک میکنه پوستی شفاف و جوان داشته باشید و پیری را به تعویق بیاندازید!

جالب اینجاست که بسیاری از روش‌های جوانسازی صورت تنها یک جلسه کافیست تا زیبایی را دوباره به شما هدیه دهند! در ادامه این مقاله با ما همراه شوید؛ میخواهیم این نوع از روش های جوانسازی صورت را معرفی کنیم.

تزریق بوتاکس

این روزها بوتاکس جزء پرطرفدارترین روش های جوانسازی صورت است. نوعی سم که به زیر پوست تزریق شده و عضلات آن ناحیه را فلج می‌کند! در نتیجه چین و چروک‌ها از بین خواهد رفت. البته پزشکان به این مسئله تاکید دارند که پس از گذشت چند ماه، حتما بوتاکس را تمدید کنید.

این نوع تزریق برای افراد کمتر از 18 سال، بیماران قلبی-عروقی- بیماری ام اس-نارسایی کلیه و... ممنوع اعلام شده است.

با تزریق بوتاکس فواید زیر را ترجمه خواهید کرد:

  • از بین بردن چین و چروک
  • از بین بردن میگرن
  • بهبود تعریق

تزریق-ژل

تزریق ژل

تزریق ژل یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی صورت است که در طی یک جلسه انجام خواهد شد. در این روش از پرکننده‌ها یا فیلر و حجم‌دهنده پوستی استفاده می‌شود که ساختاری بسیار شبیه با ژل داشته و در جوانسازی پوست تاثیری غیرقابل انکار خواهند داشت. با کمک تزریق این نوع از ژل‌ها، حجم از دست رفته صورت دوباره برمیگردد و چین و چروک ها پنهان خواهد شد. تزریق ژل هیچگونه نیازی به جراحی یا گذراندن دوره نقاهت و استراحت ندارد و براساس آمار درصد رضایت قابل قبولی را از خود به جای گذاشته است.

با تزریق ژل میتوانید فواید زیر را تجربه کنید:

کربوکسی-تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی از جمله راه‌های جوانسازی صورت در یک جلسه است که این روزها بسیار پرطرفدار شده است. در این روش گاز دی اکسید کربن به زیر پوست صورت تزریق می‎شود. این گاز کاملا بی ضرر بوده و حتی بطور طبیعی در بدن ما وجود دارد. وقتی که این گاز بیش از اندازه مجاز به بدن وارد شود، سیستم بدن آن را به عنوان کمبود اکسیژن در نظر میگیرد، در نتیجه جریان خون افزایش پیدا میکند و مواد مغذی شده جهت ترمیم سلول‌های پوستی تهیه می شود. البته بیماران دیالیزی، سرطانی، نارسایی کلیه، مشکلات مغزی و... نباید از آن استفاده کنند.

با کربوکسی تراپی، فواید زیر را تجربه می کنید:

  • جوانسازی پوست
  • برطرف کردن خطوط دور دهان و خنده
  • لاغری
  • از بین بردن ترک های پوستی

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی