|

ماجرای خودگذشتگی شاهرخ بیکدلی راننده تریلر حامل مخزن اکسیژن

ویدیویی از رسیدن به موقع تریلر با لاستیک پاره که حامل اکسیژن مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان رازی قائم‌شهر بود.

لینک کوتاه کپی شد

ویدیویی از رسیدن به موقع تریلر با لاستیک پاره که حامل اکسیژن مورد نیاز بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان رازی قائم‌شهر بود در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

گفته می‌شود شاهرخ بیکدلی، راننده تریلر حامل مخزن اکسیژن که از تهران راهی قائم‌شهر بود پس از بروز اشکال در یکی از چرخ‌ها با بیمارستان رازی تماس می‌گیرد اما وقتی به او می‌گویند اکسیژن ذخیره آنها در حال اتمام است، بدون توقف برای تعویض لاستیک تا بیمارستان می‌راند و در حالی به مقصد می‌رسد که لاستیک تریلر کاملا از بین رفته بود.


پس از اینکه این ویدیو در چندین کانال محلی و صفحه اینستاگرامی پرمخاطب منتشر شد، گروهی از مردم در قائم‌شهر و دیگر شهرها تصمیم گرفتند تا با جمع‌آوری پول، خسارت لاستیک تریلر را به راننده‌اش بپردازند و از او تقدیر کنند.


اما آقای شاهرخ بیکدلی، راننده ساکن کرج با انتشار ویدیویی گفته است که به هیچ وجه خسارتی دریافت نمی‌کند و از مردم خواسته تا اگر پولی جمع می‌کنند آن را به بیماران کرونا پرداخت کنند که برای تهیه دارو و خدمات پزشکی نیاز مالی دارند.

این تصاویر واکنش بسیاری از کاربران را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است. بسیاری اقدام او را از خودگذشتگی، انسان‌دوستانه، شجاعانه و مسئولانه توصیف کرده‌اند و گروهی آرزو کرده‌اند که مسئولان از این شهروند بیاموزند.

 

 

  • احمد ارسالی در

    خدا قوت مرد.کاش نامردها یکمی از تو مردانگی را یاد بگیرند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه