|

نامه لو رفته از علیرضا ملاسلطانی قاتل روح الله داداشی؛ خیلی پشیمونم!

نامه از علیرضا ملاسلطانی قاتل روح الله داداشی منتشر شده که نامبرده در آن از قتل روح الله ابراز پشیمانی کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

ده سال از قتل روح الله داداشی می گذرد و حالا نامه علیرضا ملاسلطانی، قاتل روح الله داداشی فاش شد.

او در این نامه نوشته بود: «می تونم بگم از کاری که کردم خیلی خیلی پشیمونم. من نمی‌خواستم این اتفاق بیفته، چون نمی‌خواستم چاقو به دست بگیرم. من موقعی که از ماشین خارج شدم چاقو در دستم بود. با چاقو اون مرحوم رو زدم. شاید اگه چاقو در ماشین یا دستم نبود آن قتل صورت نمی‌گرفت. از همه جوانان هم سن و سالم می‌خواهم به خاطر خدا و پدر و مادرشان چاقو دستشان نگیرند. از همه مردم و ورزشکاران و دوستان مرحوم روح الله داداشی عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم که خداوند بزرگ منو مورد عفو قرار بده. من علیرضا ملاسلطانی از کرده خود پشیمانم. باز هم می‌گویم‌ ای کاش چاقو با خودم حمل نمی‌کردم.»

14344185_387

علیرضا ملاسلطانی قاتل روح الله داداشی که بود؟

ماجرا از این قرار بود که در عصر روز حادثه سه جوان سوار بر یک پراید مشکی شروع به کل کل با سرنشینان خودرو روح الله داداشی در ۴۵ متری گلشهر کرج کردند. وقتی روح الله داداشی سراتو زرشکی خود را متوقف کرد و از خودرو پیاده شد، یکی از آن سه جوان به نام علیرضا با چاقو به گردن روح الله داداشی ضربه زد و همین باعث به قتل رسیدن روح الله داداشی شد.

علیرضا در دادگاه گفته بود که قصد قتل نداشت و فقط از هیکل مرد آهنین ترسیده بود. در همان جلسه دادگاه، صاحب یک خودرو شاسی بلند که همان روز با علیرضا و دوستانش درگیر شده بود اظهار کرده بود: «این چند جوان به من حمله کردند. قصد آن‌ها فقط قدرت نمایی بود. بعدا متوجه شدم که بعد از درگیری در یک پارک جمع شدند و با افتخار برای دوستانشان تعریف کردند که چطور راننده یک خودرو شاسی بلند را کتک زدند.»

14344187_522

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها