|

فیلم فجیع منتسب به لحظه قتل علی رضا فاضلی منفرد

فیلمی فجیع منتسب به لحظات قتل علیرضا فاضلی منفرد در فضای کاربران شبکه های اجتماعی منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

حدود یک ماه پیش خبری در رسانه منتشر شد مبنی براینکه یک جوان همجنسگرای اهوازی به نام علی رضا فاضلی منفرد توسط برادر و پسرعموهایش به قتل رسید.

قتل این جوان در شبکه های اجتماعی بازتاب زیادی داشت و رسانه های داخلی و خارجی بسیار به آن پرداختند.

حالا و با گذشت نزدیک به یک ماه فیلمی فجیع از لحظات یک قتل در فضای کاربران شبکه های اجتماعی در جنوب کشور منتشر شد. فیلمی که منتشر کنندگان مدعی هستند از دقایق پایانی زندگی پسر اهوازی (علی رضا فاضلی منفرد) است که به دست برادر و پسرعموهایش به قتل رسیده است.

در این فیلم که به دلیل فجیع بودن از انتشار آن معذوریم نشان داده می شود که قاتلان با بی اعتنایی به التماس های مقتول که هنوز مشخص نیست طبق گفته ها علی رضا فاضلی منفرد باشد حتی امکان دارد ربطی به ایران نیز نداشته باشد با ضربات تبر تا جایی او را مورد حمله قرار می دهند که این جوان با ضربه تبری به گلویش بی حرکت روی زمین می ماند و جان می دهد.

لحظه قتل علیرضا فاضلی منفرد
لحظه قتل علیرضا فاضلی منفرد

فیلم حاوی تصاویر بی نهایت دلخراش از به قتل رساندن یک انسان است که هنوز مشخص نیست دقیقا مرتب با قتل علی رضا فاضلی منفرد است یا خیر که رسیدن به پاسخ این سوال را باید پلیس فتا بعد از بررسی های پلیسی جوابگو باشد.

چیزی که در این لحظه می توان گفت این است که فرقی نمی کند که قربانی کیست علی رضا فاضلی منفرد یا هر جوان دیگری  و در کجای این دنیا باشد؛ مهم این است که قاتلان به وحشی ترین شکل ممکن دست به ارتکاب یک جنایت زده اند که به حتم باید طبق هر قانونی در هر کجای دنیا مجازات شوند و رهایی آنها از حبس؛ قبل از درمان روانی به حتم برای هر جامعه ای خطرناک است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها