رفتار قابل تأمل حامد سلطانی در تشییع همسر و فرزندش

حامد سلطانی مجری تلویزیون، از ســوگواران در مراسم تشــییع پیکر همسر و فرزندش خواست تا ثواب گریه بر سالار شهیدان را به روح آن‌ها هدیه دهند.

لینک کوتاه کپی شد

مراســم تشــییع پیکر همسر و فرزند حامد ســلطانی، مجری صداوســیما روز گذشته با حضور پرشــور مردم و برخی از مسئولان فرهنگی در بیرجند برگزار شــد اما اتفاق مهم و قابل توجه که نشــان از وسعت قلب و نــگاه فرهنگی و فرهیخته این مجری دارد، اظهارات او در شــرایط ســخت داغدیدگی درگذشت دو عزیزش بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از کیهان، حامد ســلطانی در این مراســم و درحالی که خود، پیکر فرزند و همسرش را درون قبر قرار داد به حاضران گفت: «امشب هرکس خواست بر این مصیبت گریه کند بر مصیبت ارباب بی‌کفنــم حســین (ع) گریه و ثوابش را به روح همســر و فرزندم هدیه کند. هر کس برای همســر و فرزندم نماز لیلهًْ‌الدفــن بخواند من را تا ابد مدیون خودش کرده است.»

حامد سلطانی که به عنوان مجری برنامه «اعجوبه‌ها» در شبکه سه سیما شناخته می‌شود، روز جمعه ۱۳ خرداد در محور خور-طبس دچار سانحه رانندگی شد که متأسفانه در این حادثه، همسر و پسر خردسال این هنرمند فوت کردند و او و دخترش نیز مصدوم شدند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی