|

تجاوز مکرر به دختر بیچاره از سوی پسرخاله اش و تهیه فیلم های سیاه

دختر بیچاره که بعد از تجاوزهای مکرر پسرخاله اش تصمیم به ازدواج داشت با پیشنهاد بی شرمانه ای از سوی وی مواجه شد.

لینک کوتاه کپی شد

دختر جوان وقتی به خانه خاله اش دعوت شد نمی دانست که چه نقشه شومی از طرف پسرخاله اش در انتظار اوست، دختر وقتی بیدار شد کاملا برهنه روی تختخواب افتاده بود، حیران ماند و تعجب زده فهمید که شخصی با وی رابطه جنسی داشته است. دختری جوان که در دام کثیف پسرخاله اش افتاده بود وقتی دید که به او اجازه ازدواج با پسر مورد علاقه اش نمی دهد به طرح شکایت پرداخت.

به گزارش «شایانیوز»، این دختر وقتی در برابر بازپرس قرار گرفت گفت: یک سال پیش سرکار بودم که پسرخاله متاهلم به من زنگ زد، او می دانست من خاله ناهید را خیلی دوست دارم و وقتی گوشی را برداشتم ادعا کرد مادرش مریض بوده و مدام اسم من را به زبان می برد.

 وی افزود: آنقدر دستپاچه شدم که بدون تماس با دخترخاله و دو خاله دیگرم خودم را به خانه خاله ناهید رساندم، در را ناصر به رویم باز کرد چهره پر از استرسی داشت، بیشتر نگران خاله شدم و داخل خانه رفتم و سراغ خاله ناهید را گرفتم ناصر گفت که قرص خورده خوابیده و در اتاق خواب است و خواست دقایقی در پذیرایی منتظر بمانم پذیرفتم و وقتی ناصر آب پرتقال آورد چون خیلی هوا گرم بود و تشنه بودم همه لیوان را سرکشیدم و هنوز خنکی در گلویم بود که سرم گیج رفت و…

عصمت گفت:وقتی چشم باز کردم روی تخت اتاق خواب بودم و هیچ لباسی به تن نداشتم ناصر هم با یک موبایل بالای سرم ایستاده بود و وقیحانه می خندید. وحشت زده بلند شدم هوا تاریک شده بود زمانی که فهمیدم پسرخاله ام به من تجاوز کرده آرزوی مرگ کردم او با خنده گفت که خاله ناهید در بیمارستان بستری است و اگر خواستم می توانم به ملاقاتش بروم بعد فیلم تجاوز به من و بدن بدون لباسم را نشانم داد و گفت باید هر وقت برای همخوابی صدایم زد نزدش بروم ابتدا کلی ناسزا گفتم اما تاثیری نداشت او تهدیدم کرد و من چاره ای نداشتم که هرچه می گوید گوش کنم.

وی افزود: چند باری خواستم خودکشی کنم اما نشد افسرده شده بودم هر بار تلفنم زنگ می خورد وحشت می کردم که ناصر نباشد دیگر رابطه ای با خاله ناهید نداشتم و در میهمانی ها شرکت نمی کردم تا این که با فراز اشنا شدم او برادر دوستم بود فراز خیلی زود من را به شادی رساند و از من خواستگاری کرد اما وقتی از پسرخاله ام خواستم اجازه بدهد به زندگی ام برسم تهدید کرد ازدواج نکنم حتی پیشنهاد وقیحانه ای داد.

او گفت می توانیم بعد از ازدواج من رابطه داشته باشیم خیلی التماس کردم اما نپذیرفت و حالا آمده ام شکایت کنم حتی اگر فراز را از دست دادم مهم نیست دلم میشکند اما می توانم برای آینده ام به درستی تصمیم بگیرم. با این ادعاهای هولناک و به دستور بازپرس پرونده ناصر در قراری که با عصمت داشت بازداشت شد و در بررسی موبایلش فیلم های تجاوز به دخترخاله اش به دست امد. بنا به این گزارش، این پرونده تلخ در اختیار دادگاه کیفری قرار خواهد گرفت.

  • ناشناس ارسالی در

    حیف حیوان...اسم این موجود را چی بذاریم؟؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه