|

حیوان کثیف به دختر مشهدی تجاوز کرد، فیلم گرفت و رابطه گروهی خواست

بررسی گوشی موبایل متهم نشان می دهد او بعد از بیهوش کردن دختران جوان به آنها تجاوز می کرد و از این صحنه های فیلم می گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

شکایت دختر 18 ساله مشهدی که از سوی پسر جوانی مورد آزار واذیت قرار گرفته بود اسرار تجاوزهای سریالی جوان متجاوز را فاش کرد. بررسی گوشی موبایل متهم نشان می دهد او بعد از بیهوش کردن دختران جوان به آنها تجاوز می کرد و از این صحنه های فیلم می گرفت.

به گزارش «شایانیوز»، حدود یک هفته قبل دختر 18 ساله ای به همراه مادرش وارد کلانتری میرزاکوچک خان مشهد شد و راز هولناکی را فاش کرد. این دختر جوان که مدعی بود توسط پسر 20 ساله ای اغفال شده و در معرض رسوایی بزرگی قرار گرفته است به افسر تجسس کلانتری گفت: در دوران تحصیلم دوستی صمیمی داشتم که با وی معاشرت می کردم. در این میان برادر دوستم به من ابراز علاقه کرد و به برقراری ارتباط دوستی با من اصرار داشت تا جایی که من هم اغفال شدم و رابطه ای دوستانه را با او آغاز کردم. این ارتباط که با پیامک و گفت وگوهای تلفنی شروع شده بود به دیدارهای حضوری در کافی شاپ هم کشید.

وی ادامه داد:  «ح-ب» (جوان 20 ساله) که عضو شبکه های بازاریابی بود یک روز به اصرار از من خواست تا به همراه خواهرش در جلسه کارگاه آموزشی آنان که در باغی واقع در بلوار شاهنامه مشهد برگزار می شد شرکت کنم. من هم به آن جلسه توجیهی و کاری وارد شدم اما هنگام بازگشت از آن جلسه پنهانی «ح-ب» ابتدا خواهرش را به منزل رساند و سپس از من خواست تا درون خودرو بنشینم که من را هم به منزلمان برساند ولی در بین راه او رفتارهای زشت و زننده ای از خود بروز می داد که احساس بدی داشتم با وجود این «ح» همچنان از میزان علاقه اش به من سخن می گفت تا این که متوجه شدم حال مناسبی ندارم.

تهیه فیلم مستهجن توسط پسر شیطان صفت 

«ح» با همین بهانه یک قوطی آب میوه به همراه یک عدد قرص برایم خرید و به من داد. وقتی آن قرص و آب میوه را خوردم سردرد و سرگیجه گرفتم و احساس شدید خواب آلودگی کردم. وقتی بعد از مدتی چشمانم را باز کردم اوضاع وحشتناکی را دیدم و تازه فهمیدم که چه بلای هولناکی به سرم آمده است. گریه کنان پرخاش کردم و با عصبانیت و اضطراب از او توضیح خواستم که چرا زندگی و آینده مرا به نابودی کشانده است اما او با خیال راحت مرا تهدید کرد که فیلم های کثیفی هنگام انجام عمل شیطانی از من تهیه کرده است و اگر این ماجرا را برای کسی بازگو کنم، آن فیلم ها را در فضای مجازی منتشر می‌کند. با دیدن آن فیلم دیگر ترسیدم. همه این ها چون کابوس وحشتناکی بود که به خاطر سادگی من اتفاق افتاده بود.

ترس و اضطراب همه وجودم را فرا گرفت. گریه کنان به خانه بازگشتم ولی جرئت بیان این ماجرا برای اعضای خانواده ام را نداشتم تا این که «ح- ب» باز هم با تهدید به انتشار «فیلم های کثیف» از من سوء استفاده کرد. وقتی در میان حیرت و تردید از او خواستم به خواستگاری ام بیاید، چنین ادعا کرد که باید با دوستان او نیز ارتباط برقرار کنم. دیگر چاره ای برایم باقی نمانده بود، در معرض یک رسوایی بزرگ قرار داشتم به همین دلیل همه ماجرا را برای مادرم بازگو کردم و با حمایت خانواده ام به کلانتری آمدیم تا از این شیاد شیطان صفت که در پوشش شبکه های بازاریابی به اغفال دختران می پردازد شکایت کنیم. چرا که در گوشی تلفن او تصاویری از دختران دیگری وجود دارد که قربانی نقشه‌های پلید او شده‌اند.

شناسایی مخفیگاه شیطان هوسران

به دنبال اظهارات تکان دهنده این دختر 18 ساله، بی درنگ افسر تجسس ماجرا را برای مقام قضایی شرح داد و بدین ترتیب با شکایت رسمی دختر جوان، رصدهای اطلاعاتی گروهی از نیروهای تجسس کلانتری میرزا کوچک خان مشهد با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی حسین امام وردی (رئیس شعبه دوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) برای شناسایی مخفیگاه شیطان هوسران آغاز شد وماموران انتظامی  در یک عملیات ضربتی این متهم را در بولوار توس مشهد به دام انداختند و بلافاصله تلفن همراه وی را توقیف کردند.

 بررسی های تخصصی و بازبینی تصاویر و فیلم های گوشی وی بیانگر آن بود که شیطان هوسران دختران دیگری را نیز اغفال و از صحنه های زننده آزار و اذیت آنان فیلم برداری کرده است. ادامه تحقیقات نشان داد: این متهم 20 ساله درحالی با تهدید به انتشار فیلم ها در فضاهای مجازی از دختران سوءاستفاده می کرد که این فیلم های کثیف به کابوسی وحشتناک برای طعمه های وی تبدیل شده بود! و آنان باید به خواسته های شوم و پلید او تن می دادند. بررسی های بیشتر با دستورات ویژه قضایی برای افشای زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

منبع: حادثه 24

 • ناهید ارسالی در

  ای خاک بر سر بی ناموست کثافت بیشرف اعدام برات کمه

 • ناشناس ارسالی در

  اگر این افراد در ملع عام شلاق زده شده و اعدام شوند،هرگز این اتفاقات نمی افتاد و گرنه باز منتظر از این بدترش هم باشید...کجاش رو دیدید...

 • عاطفه ارسالی در

  بله دقیقا باید با ساتور تیکه تیکشون کنن چیه ولشون میکنن اینام هار تر میشن

 • غلام رضا ارسالی در

  ای کاش از کوچک ترین چیزها به راحتی نگذریم اگه کار خیلی از این سلبریتی ها را توجیه نکنیم کار به این جاها نمی کشه امثال ما که سکوت میکنیم در جرم خیلی از مجرمان شریکیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه