|

10 روز شیطانی برای نسرین 13 ساله در خانه خواستگار بی رحم!

گر چه افرادی آگاهانه یا ناآگاهانه زندگی و آینده دختر نوجوانم را به نابودی کشاندند اما شاید ما نیز در تربیت فرزندمان کوتاهی کردیم

لینک کوتاه کپی شد

مرد 40 ساله ای که به دلیل آدم ربایی، اغفال و انتشار تصاویر دختر 13ساله اش نسرین در فضای مجازی شکایت کرده بود، در حالی که بیان می کرد حماقت یک جوان و حمایت های پدر و مادر او از این اقدام احمقانه، آینده دخترم را نابود کرد به مشاور و کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: دخترم 13 سال دارد و در مقطع راهنمایی تحصیل می کند.

اگر چه دوست داشتم دخترم همواره در مسیر مدرسه حجاب کامل خودش را رعایت کند اما هیچ وقت برای این کار به او اصرار نمی کردم در واقع هنوز او را دختر کوچکی می پنداشتم که اگر کمی بزرگ تر شود خودش مسیر درست را انتخاب می کند به همین دلیل شاید من هم در تربیت فرزندم غفلت کردم و راه و روش درست زندگی را به او نیاموختم.

دخترم با آن که کم سن بود ولی خواستگاران زیادی داشت که ما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت ندادیم تا این که حدود شش ماه قبل نوجوان 17 ساله ای در مسیر رفت و آمد به مدرسه سرراه دخترم سبز می شد و برای او ایجاد مزاحمت می کرد. وقتی برای خواستگاری به خانه ام آمدند، محترمانه به آن ها پاسخ منفی دادم. با این وجود آن ها دست بردار نبودند و حتی مادر آن پسر نیز مدام مزاحم دخترم می شد.

وقتی متوجه شدم آن ها هر روز کار زشت خودشان را تکرار می کنند، به ناچار مدرسه دخترم را عوض کردم تا این موضوع موجب افت تحصیلی اش نشود ولی آن ها بازهم به مزاحمت هایشان ادامه دادند.

وقتی ماجرای رفتارهای نامتعارف و خارج از عرف آن جوان در منزل ما پیچید، پسرانم ناراحت شدند و تهدید کردند که اگر بار دیگر مزاحمتی برای خواهرشان ایجاد شود او را تنبیه می کنند. همسرم نیز پس از آن که دخترم را به رفتارهای با متانت و رعایت حجاب توصیه می کند، به او می گوید: «آخر برادرانت به خاطر تو سرشان بالای چوبه دار می رود.»

مرد 40 ساله ادامه داد: دخترم که این حرف ها را شنیده بود، از ترس این که حادثه تلخی رخ ندهد به منزل خواستگارش می رود تا آن ها را از عصبانی بودن برادرانش آگاه کند.

ولی مادر آن پسر با حیله و نیرنگ دخترم را به داخل خانه می کشاند و دیگر به او اجازه خارج شدن از منزل را نمی دهد. از سوی دیگر ما که نگران دخترمان بودیم ماجرای گم شدن او را به پلیس گزارش دادیم و پیگیر موضوع شدیم.

در همین حال، خواستگار دخترم که در جریان شکایت ما قرار گرفته بود او را به منزل یکی از دوستانش منتقل و به زور و تهدید تصاویر زننده ای را از او ضبط کرده است. آن ها بعد از گذشت 10 روز از این ماجرا دخترم را با چادر و پوشیه به دادگاه آورده و آن جا رها کرده اند.

مدتی بعد هم تصاویر زشتی را که از دخترم گرفته بودند در فضای مجازی انتشار دادند. دراین هنگام یکی از خواستگاران قدیمی دخترم که هنوز به او علاقه مند است این تصاویر را دریافت کرده بود که آن ها را به ما نشان داد و ما را از ماجرا آگاه کرد. این گونه عده ای از احساسات و دلسوزی یک دختر 13 ساله سوء استفاده کرده اند که حالا باید قانون تکلیفشان را مشخص کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها