|

(عکس) ماجرای قتل هولناک پیام بلاغی توسط پدرش در فسا

پیام بلاغی توسط پدرش در منزل به قتل رسید و قاتل دستگیر شد

لینک کوتاه کپی شد

پیام بلاغی جوان اهل فسا به طرز هولناکی توسط پدرش با ضربات چاقو به قتل رسید.

ماجرای فرزندکشی در فسا

هفتم تیرماه امسال مأموران پلیس شیراز در جریان وقوع یک فقره قتل در محله قاسم آباد سفلی قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مشخص شد مقتول مردی به‌نام پیام بلاغی است که توسط پدرش در خانه به قتل رسیده است.

پیام بلاغی با 2 ضربه چاقو به قلب و سرش توسط پدرش کشته شد. مادر او در کما به‌سرمی‌برد و خبرندارد پسرش پیام زیرخروار ها خاک دفن شده است.

دستگیری قاتل فرزندکش در فسا

پس از قتل پیام بلاغی تیمی از ماموران پلیس ماموریت گرفتند تا قاتل را دستگیر کنند.تیم پلیسی با در نظرگرفتن اظهارات شاهدان، برسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی قاتل را شناسایی و او را در فسا به دام انداختند.

یکی از اهالی محله قاسم آباد سفلی ماجرای فرزندکشی را اینطور به خبرنگار رکنا، توضیح داد: «پیام بلاغی کارمند شرکت منابع آب استهبان بود. همسایه ها می‌گفتند از خانه خانواده بلاغی هروز صدای درگیری شنیده می‌شد و قاتل که شغلش رانندگی با ماشین باری بوده دچار اختلال روحی و روانی است.»

چاقو چاقو شدن پیام بلاغی در حادثه فرزندکشی

هم محله ای مقتول افزود:« روز حادثه براثر صدای زیاد ناشی از درگیری همسایه ها پلیس را درجریان گذاشتند. قاتل  پس از وارد کردن ضربات چاقو به پیام و همسرش قبل از رسیدن پلیس فرار کرد.»

او در پایان گفت:در این درگیری پیام بر اثر ضربات چاقو در راه انتقال به بیمارستان کشته شد و مادرش نیز هم اکنون در کما است.چند روز بعد از قتل پیام بلاغی متوجه شدیم، صبح سه شنبه هشتم تیرماه قاتل در فسا دستگیر شده است.»

بنابراین گزارش،  متهم پس از دستگیری به جرم جنایت انجام شده در منطقه قاسم آباد سلفی جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد‌.

مجازات پدر پیام بلاغی چیست؟

پدر پیام بلاغی به اتهام قتل فرزندش تنها به حبس محکوم می شد چرا که در قتل فرزند ولی دم خود پدر است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها