|

تجاوز زوری آقای دکتر معروف تهرانی به دستیارش در بیمارستان!

با شکسته شدن حکم زندان و تبعید پزشکی متخصص که متهم است دستیارش را در بیمارستان آزار داده وی بار دیگر در دادگاه محاکمه می شود.

لینک کوتاه کپی شد
7

جلسه دادگاه به خاطر ابتلای این پزشک به بیماری کرونا به روزهای بعد موکول شد .

رسید گی به این پرونده با شکایت زن جوانی به نام سمانه که دستیار پزشکی در یکی از بیمارستان‌های تهران بود آغاز شد .

وی که به پلیس آگاهی رفته بود گفت :به عنوان دستیار پزشک متخصص در یکی از بیمارستان‌های تهران مشغول به کار هستم. پزشک جوان را به خوبی می شناختم و می دانستم متاهل است و همسرش هم در بیمارستانی دیگر پزشک است. من همیشه به او اعتماد داشتم و به عنوان دستیار در کنارش کار می‌کردم. اما آخرین بار وقتی در اتاقم م در بیمارستان مشغول کار بودم او به اتاقم آمد و مرا آزار داد .حالا از او شاکی هستند .

وقتی پزشکی قانونی آزار و اذیت زن جوان را تایید کرد پزشک متخصص ردیابی و بازداشت شد اما آزار و اذیت دستیارش را رد کرد .وی مدعی شد به خواسته سمانه با او رابطه داشته است .

این پزشکی متخصص گفت :من و سمانه سالهاست با هم دوست هستیم و به خواست خودش با او رابطه داشتم. من حتی او را صیغه کرده بودم .او در این سالها گمان می‌کرد قصد دارم از همسرم جدا شوم و سمانه را به عقد دائم در بیاورم .اما چون با این موضوع مخالفت کردم و همسرم را طلاق ندادم از من شکایت کرده تا آبروی مرا ببرد .

این پزشک نتوانست مدرکی برای اثبات ادعایش به دادگاه ارائه دهد.اما وقتی پلیس به بررسی ریز مکالمات تلفنی و پیامک های ارسال شده بین پزشک متخصص و دستیارش پرداخت به رابطه آنها پی برد .به این ترتیب پزشک متخصص در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد.

قضات دادگاه وی را به خاطر رابطه پنهانی به ۹۹ ضربه شلاق و دو سال تبعید به منطقه بد آب و هوا محکوم کردند. اما پزشک متخصص به این حکم اعتراض کرد و پرونده در دیوان عالی کشور شکسته شد.

به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به دادگاه کیفری یک تهران ارسال شد .

در دومین جلسه دادگاه، پزشک ‌متخصص بار دیگر اتهامش را رد کرد و گفت :چون من به وعده ام برای جدا شدن از همسرم عمل نکرده ام سمانه چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است .من به خواست خودش با او رابطه برقرار کردم و هرگز به زور او را آزار ندادم.

در پایان جلسه قضات دادگاه وارد شور شدند و بار دیگر وی را به ۹۹ ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند .

اما این بار سمانه به حکم صادره اعتراض کرد و مدعی شد پزشکی متخصص مستحق صدور حکم اعدام است .

وی گفت :من به پزشک متخصص اعتماد داشتم و سالها به عنوان دستیار برای او کار می کردم. اما او یک روز که حال طبیعی نداشت مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد و مستحق صدور حکم اعدام است .

با این اعتراض پرونده بار دیگر پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات دیوان عالی کشور حکم صادره را شکستند و خواستار رسیدگی دوباره به آن شدند .

پرونده این پزشک این بار برای رسیدگی به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا پزشک متخصص بار دیگر از خود دفاع کند .اما جلسه دادگاه به خاطر ابتلای این پزشکی بیماری کرونا تجدید و جلسه دادگاه به روزهای آینده موکول شد.جلسه دادگاه بعد از بهبودی پزشک متخصص برگزار خواهد شد.

 • شانجانی ارسالی در

  ..فکر می کنم .. در این ماجرا خودِ سمانه هم مقصر میباشد.. چرا وقتی که از طرف پزشکِ جوان دچارآزار و اذیت شد..جیغ و دادو فریادنکشیده است

 • رضا ارسالی در

  این جور زنان خودشون رابطه ایجاد می کنند بعد که پول گیرشون نمیاد شکایت می کنند لعنت به اینا

 • ناشناس ارسالی در

  پزشک دارای همسر مقصر.پرستار و دستیار های زیادی هستند نیاز به شغل دارندوافرادی با سو استفاده از راه دوستی یا ازدواج ویا تهدید به اخراج دخترها تازکار وارد رابط جنسی می کنند.پزشک با گول زدن با هاش رابط داشت تا موقعی که دختر مایل باشه وقتی به زور و در بیمارستان اینکار بکنه جنایت محسوب می شود پزشکی که قسم خورده حتی واسه دوستی با دختر باید به زندان محکوم کنند چرا در دادگاها قاضی انصاف رعایت نمی کنه

 • ناشناس ارسالی در

  شاید از روش ای جدید تلکه کردن باشد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه