|

۳ بار پنهانی وارد اتاق زن جوان شدم و روی تخت به او تجاوز کردم!

نیمه اول مرداد خانمی به کلانتری مراجعه کرد و گفت که ساعت ۴ صبح شخصی ناشناس وارد منزلش شده و با تهدید به مرگ او را مورد تجاوز قرار داده است.

لینک کوتاه کپی شد
4

پسر جوانی نیمه شب به خانه زن جوان رفت و وی را مورد آزار و اذیت قرار داد و در نهایت بعد از سومین بار در حیاط خانه این زن دستگیر شد.  نیمه اول مرداد ماه خانمی به کلانتری مراجعه کرد و گفت که ساعت ۴ صبح شخصی ناشناس وارد منزل اش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

وی ادامه داد: فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب خوابیده بودم حمله ور شد. او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک کنم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، به من تجاوز کرد.

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد تجاوز قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: نیمه شب زمانیکه در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد (تهدید به کشته شدن) مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس تشکیل شد.

با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکی، کارآگاهان ۳ صبح روز ۲۱ مرداد فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکی بالا رفته و وارد حیاط خانه شد. این شخص پس از ورود به داخل حیاط، به سمت ورودی ساختمان حرکت می‌کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط می‌شود. فرد ناشناس اقدام به فرار می‌کند، اما قبل از هرگونه اقدامی جهت متواری شدن از محل، با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر می‌شود.

این شخص، پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و جهت انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم حامد ۲۴ ساله – تبعه افغانستان در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو مورد آزار و اذیت همراه با تهدید شاکی اعتراف و به کارآگاهان گفت: حدودا دو هفته پیش، به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم. در طول این مدت بیکار بودم و شب‌ها در پارک می‌خوابیدم. چند روز پیش در حال پرسه زنی بودم که دیدم در خانه‌ای باز است. وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم. پس از ورود به داخل خانه زن جوان را تنها در خانه دیدم.

به سمت او حمله ور شده، گلویش را گرفته و به او گفتم: اگر صدایت در بیاید، تو را خواهم کشت " و سپس به وی تجاوز کردم و از آنجا گریختم. چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم. این بار در حیاط قفل بود. از بالای در وارد حیاط شدم. نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آن را زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم. از نردبان بالا رفتم. توری پنجره را پاره کردم و وارد ساختمان شدم.

زن روی تخت خوابیده بود. مجددا به سمت او حمله ور شده و گلویش را محکم گرفتم و باز هم به وی تجاوز کردم. امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم. از روی دیوار وارد حیاط شدم، اما این بار پس از ورود به داخل حیاط متوجه حضور دو نفر شدم. قصد فرار داشتم که دستگیر شدم.

منبع: رکنا

 • مسلم مرادی ارسالی در

  حبس ابد واسه این آدما بایداجرا بشه، تو همون زندون باید بمیرن، ن اینکه بعد از چند سال عفو بشن، تا ابد وموقع مرگ باید تو زندان باشن

 • ناشناس ارسالی در

  باید مثله بشن .همین

 • سمیه ارسالی در

  همینه دیگه افغانی ها به راحتی میان داخل کشور ما و هر جور جنایتی می کنند و هیچ کسی هم بهشون کار نداره من در مشهد زندگی می کنم اگر اینجا بودید می فهمیدین همه ما کارگر افغانی ها هستیم تمام فروشگاها و هتل ها مال افغانی هاست خدایی صد رحمت به فلسطین

 • ناشناس ارسالی در

  این خبر واسه چندین سال پیشه، چرا دوباره با تاریخ جدید اعلام کردین؟

 • ماهان طالبی ارسالی در

  باید اعدامش کنن که غلط زیادی نکنه یه حروم زاده افغانی جرات کنه داخل ایران ازین غلطا بکنه باید تیکه تیکه ش کنن

 • ناشناس ارسالی در

  در ملا عام باید تیر باران کنند افغانی حرامزاده بیچاره زن کشور ناامن باشه همینه راننده پ آید گوه خورد گرفتند وقتی زن می م امان نیست تاسف انگیزه

 • فاطمه احمدی ارسالی در

  اعدام برای متجاوز

 • ناشناس ارسالی در

  کثافت حروم لقمه هستند این افغانیا ..چند سال پیش هم ما شبانه صدای داد و فریاد شنیدم اومدیم بیرون کارگر افغانی همسایه بغلی ما رفته بود بالا سر یه زن جوان خوشگل که کنار شوهرش خوابیده بود..چه بلوایی شد ..بببین چقدر پرو طرف که اومده بود بالا سر شوهرش ..این حروم لقمه ها عین سگ باید از مملکت بندازن بیرون

 • ناشناس ارسالی در

  باید این افغانی بی ناموس را به دار آویخت حرومزاده بی همه چیز میاد تو ایران بی ناموسی میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  این فتفا از کدام جناح ویا کاراگاه یا کلانتری ازکجا در امده که اینچنین پیاز داغش را زیاد میکنید اولا که افغانی که یک سال توی ایران داره همیشه یک مسیررا میره ومیاد هنوز جرات ندارد جیک بزند انوقت شما میگید یک هفته هم شما غلط می کنید وهم ان افغانی پدر سگ دوما این چه خانیه دطبقهای بوده که این بختک به راحتی وبا کمال پروگی رفته ونردبان توش برداشته دروغ کذب واضح فقط وفقط زر زر مفت وبیجا افغانی غلط بکند تا خود طرف هم بهش روبده جرعت نمیکنه این دروغ محضاست علا برکت الله

 • آرش ارسالی در

  اینم نتیجه باز گذاشتن مرزها و اعتماد به طالبان و افغانی ها ...هر چه سریعتر اعدام کنید مرتیکه اجنبی رو تا خودش و هم وطن هاش بفهمن تجاوز به ناموس ایرانی ها کمترین سزاش مرگه ...!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه