|

تجاوزات جنسی

تجاوز پدر شیطان صفت به دختر 19 ساله اش!

پدری که پس از اجبار دختر خود به مصرف مواد مخدر، او را مورد تجاوز قرار داد، به زندان انداخته شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

سیارا موناگان 16 ساله در ایرلند علی رغم تهدیدات صورت گرفته برای فاش نکردن واقعه تجاوزی که توسط پدرش برای او رخ داده بود، تصمیم گرفت تا در نهایت برای گرفتن حق خود سکوتش را بشکند و واقعیت را برای نیروهای پلیس این کشور بازگو کند. 

مقامات پلیس ایرلند در روز سه شنبه پس از بررسی این پرونده در دادگاه کیفری دوبلین، پدر 41 ساله این دختر جوان؛ ریچارد موناگان را به اجبار وی به مصرف مواد مخدر و سپس تجاوز به او، به مدت 12 سال وی را به زندان محکوم کردند.

در پی بررسی این پرونده مشخص شد که یکی از پزشکان سیارا که در جریان این واقعه بوده و از اقدامات او به خودکشی نیز خبر داشته، وی را تشویق کرده تا با نهایت شجاعت در برابر پدر متجاوز خود بایستد و از این رو این دختر جوان نیز در جلسه دادرسی پدرش در مقابل او ایستاد و گفت: " من هرگز تورا نشناختم، همیشه فکر می کردم که برای هدف هایم از من حمایت می کنی اما برای از بین بردن روح و جسم من از هیچ تلاشی دریغ نکردی ولی امروز من در مقابل تو هستم و برای زمین زدنت هر کاری لازم باشد انجام می دهم". 

0_Richard-Moloney

همچنین در این پرونده گزارش شده که سایارا در آن روز با یکی از دوستانش مشغول فیلم دیدن در خانه بودند و دوستش نیز پس از اتمام فیلم به اتاق خواب او می رود تا کمی استراحت کند و در همان زمان پدر سیارا به سراغ او می رود و تلاش می کند تا با اجبار وی به مصرف مقدار بسیاری ماری جوانا او را از حالت طبیعی خارج کند و سپس او را مورد تجاوز قرار می دهد و زمانی که سیارا شروع به جیغ کحشیدن می کند، جلوی دهانش را می گیرد تا دوستش نتواند صدای او را بشنود.  

طبق خبرگذاری ایرلند میرور، این مرد 41 ساله در دادگاه سوگند دروغ یاد کرد و گفت که این اعمال را با رضایت او انجام داده است!

خانم موناگان نیز به هنگام صدور این حکم برای همسرش،  دخترش را در آغوش گرفت و از اینکه در آن روز در خانه حضور نداشته، اظهار تاسف کرد و همچنین برای صدور این حکم نیز ابراز خوشحالی کرد.

دادستان این پرونده؛ الکس اوونز در این باره گفت: "در شجاعت این دختر هیچ شکی وجود ندارد اما واقعیت تاین است که این حادثه صدمات بسیار ویرانگری را به او وارد کرده و در حقیقت این دختر جوان عاشق تحصیل در زمینه روان پزشکی بود اما پس از این حادثه مدت ها است که ترک تحصیل کرده و انگیزه انجام هیچ کاری را ندارد". 

0_PAY-CIARA-MONAGHAN-RICHARD-MOLONEY (1)

Dublin-Circuit-Criminal-Court

منبع: Miror

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه