|

ماجرای عجیب ۳ بار تجاوز به زن جوان تهرانی در اتاق خوابش!

پسر جوانی نیمه شب به خانه زن جوان رفت و وی را مورد آزار و اذیت قرار داد و در نهایت بعد از سومین بار در حیاط خانه این زن دستگیر شد.

لینک کوتاه کپی شد
5

نیمه اول مردادماه خانمی به کلانتری مراجعه کرد و گفت که ساعت ۴ صبح شخصی ناشناس وارد منزل اش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

وی ادامه داد: فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب خوابیده بودم حمله ور شد. او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک کنم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، به من تجاوز کرد.

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد تجاوز قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: نیمه شب زمانیکه در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد (تهدید به کشته شدن) مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.

با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس تشکیل شد.

با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکی، کارآگاهان ۳ صبح روز ۲۱ مرداد فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکی بالا رفته و وارد حیاط خانه شد. این شخص پس از ورود به داخل حیاط، به سمت ورودی ساختمان حرکت می‌کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط می‌شود. فرد ناشناس اقدام به فرار می‌کند، اما قبل از هرگونه اقدامی جهت متواری شدن از محل، با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر می‌شود.

این شخص، پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و جهت انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم حامد ۲۴ ساله – تبعه افغانستان در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو مورد آزار و اذیت همراه با تهدید شاکی اعتراف و به کارآگاهان گفت: حدودا دو هفته پیش، به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم. در طول این مدت بیکار بودم و شب‌ها در پارک می‌خوابیدم. چند روز پیش در حال پرسه زنی بودم که دیدم در خانه‌ای باز است. وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم. پس از ورود به داخل خانه زن جوان را تنها در خانه دیدم. به سمت او حمله ور شده، گلویش را گرفته و به او گفتم: اگر صدایت در بیاید، تو را خواهم کشت " و سپس به وی تجاوز کردم و از آنجا گریختم. چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم. این بار در حیاط قفل بود. از بالای در وارد حیاط شدم. نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آن را زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم. از نردبان بالا رفتم. توری پنجره را پاره کردم و وارد ساختمان شدم. زن روی تخت خوابیده بود. مجددا به سمت او حمله ور شده و گلویش را محکم گرفتم و باز هم به وی تجاوز کردم. امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم. از روی دیوار وارد حیاط شدم، اما این بار پس از ورود به داخل حیاط متوجه حضور دو نفر شدم. قصد فرار داشتم که دستگیر شدم.

 • ناشناس ارسالی در

  خاک بر سر مملکتی که یک افغانی بیگانه همچین غلطی را توش انجام میده و اونم چند بار همه بی غیرت شدن هم مردم هم روزنامه ها هم ...

 • ناشناس ارسالی در

  اون زن خودش دلش. میخواس. فقط. دور اندیشی کرد كه یوقتی اگ لو رفت. بتونه بگه من. مورد ظلم قرار گرفتم تا اینجوری. بین فامیل و آشنا آبروش حفظ. بشه خیلی. زرنگ بود این شیطون خانوم

 • ناشناس ارسالی در

  ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است

 • م ارسالی در

  مملکت بی صاحب به این میگن که یه افغانی حرامزاده صدرصد به ناموس زن ایرانی دسدرازی کند.یادمه سال93درشمرون بامیلگردبه جان چندخانوارازشون دراثرتوحین افتادم

 • شهسراب ارسالی در

  در کشوری که این حجم بیکار دارد و وضعیت اقتصادی فلاکت بار نمیدونم چرا باید کارگر افغانی داشته باشیم !کارگران افغان امروزه خیلی متفاوت با گذشته هستند ودیگر از نجابت و متانت و کار منصفانه خبری نیست !و گاهاً مرتکب اعمال شنیعی میشوند .از مسئولان خواهش میشه کار در ایران مال ایرانی باشه ، هرچه باشن هموطن خودمان هستند .

 • حمید ارسالی در

  این مطلب مربوط به سه سال قبل است

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها