|

قتل سریالی ۷ دختر جوان بعد از تعرض جنسی

قاتل سریالی زنان نیجریه بعد از کشتن آخرین قربانی‌اش، زمانی که جسد او را زیر یک درخت رها می‌کرد دوربین‌های مداربسته چهره او را ضبط کرده‌اند.…

لینک کوتاه کپی شد

قاتل سریالی دختران نیجریه‌ای بعد از ارتکاب ۷ جنایت دستگیر شد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از همشهری، ۱۳ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۴ خردادماه) گلوری آدکولور، دانشجوی دانشگاه شهر بنین نیجریه وقتی برای ارائه پروژه کلاسی راهی دانشگاه شد به طرز عجیبی ناپدید شد. خانواده او بعد از اینکه اثری از دخترشان نیافتند، پلیس را در جریان قرار دادند. در حالی که جست و جو برای یافتن این دختر ادامه داشت، ۱۵ روز بعد، بقایای جسدی زیر یک درخت در محله آیووا شهر بنین، پیدا شد. در پزشکی قانونی معلوم شد که جسد متعلق به دختر دانشجوی گمشده است و بررسی‌ها نشان داد که وی روزی که خانه را برای رفتن به دانشگاه ترک کرده، از سوی فرد ناشناسی ربوده شده و پس از آنکه مورد آزار و اذیت قرار گرفته، به قتل رسیده است.

در ادامه پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته‌ای که در آن حوالی وجود داشت به تصویری از یک مرد دست یافت که جسد مقتول را زیر درخت رها کرده بود. این تصویر، مأموران را به مردی اهل ایالت دلتا نیجریه رساند. مأموران در ادامه محل زندگی این مرد را شناسایی کردند و با محاصره آنجا، وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند. مظنون جنایت، اما در جریان بازجویی نه‌تنها به قتل دختر دانشجو اعتراف کرد که پرده از ۶ قتل دیگر هم برداشت. او اعتراف کرد که در مدت فعالیتش به‌عنوان قاتل سریالی، ۷ دختر جوان را فریب داده و بعد از کشاندن آن‌ها به محلی خلوت، هدف آزار و اذیت قرار داده و به قتل رسانده. پس از آن نیز اجساد قربانیان را در محل‌های خلوت یا بین درختان رها کرده، اما خبر نداشته که هنگام رها کردن جسد آخرین قربانی‌اش دوربین‌های مداربسته چهره او را ضبط کرده‌اند. به گزارش پلیس تحقیقات در مورد این حادثه همچنان ادامه دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها