|

آغاز مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه آغاز

فروش فوری و پیش فروش خودرو؛ بدون قرعه کشی ها کدامند؟

فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز شروع شد. در سومین مرحله از فروش ایران خودرو و سایپا نیز شرایط فروش فوق‌العاده خود را اعلام کردند.

لینک کوتاه کپی شد

مرحله سوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه از امروز چهارشنبه ۱۶ شهریور آغاز شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از اقتصادآنلاین، ساپیا هم در این مرحله ۵ محصول را برای فروش فوری و ۶ خودرو را برای پیش فروش در نظر گرفته است.

آنگونه که امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرده است، ۶۰ هزار دستگاه خودرو در این مرحله عرضه می‌شد که ۵۰درصد ظرفیت مربوط به طرح جوانی جمعیت است. در این طرح مادرانی که تاریخ فرزند دوم و ما بعد آن پس از آبان ۱۴۰۰ باشد می‌توانند شرکت کنند. همچنین ۲۰درصد ظرفیت به خودروهای فرسوده تعلق خواهد گرفته است.

فروش فوق‌العاده ایران خودرو

پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس سقف شیشه‌ای، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتور XU7P، پارس TU5، دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک خودروهای عرضه شده ایران خودرو در فروش فروی هستند. همچنین تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک خودروهای عرضه شده در پیش فروش می‌باشند.

ezgif.com-gif-maker (5)

ezgif.com-gif-maker (6)

فروش فوق العاده سایپا

سایپا هم ساینا‌ اس، شاهین، کوییک اس، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R و کوییک R با گیربکس اتوماتیک را برای فروش فوق‌العاده و سایپا هم ساینا‌ اس، شاهین، کوییک اس، کوییک پلاس اتوماتیک، کوییک R، کوییک R با گیربکس اتوماتیک و کوییک معمولی را برای پیش فروش عرضه کرده است.

ezgif.com-gif-maker (7)

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی