|

دستگیری ده تروریست‌ داعشی که قصد عملیات در تاسوعا و عاشورا را داشتند

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‎ ای از دستگیری ۱۰ تروریست تکفیری – صهیونیستی خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

وزارت اطلاعات در اطلاعیه‎ ای اعلام کرد: با عرض تسلیت ایام مصیبت آل الله و دعا برای قبولی عزاداری‌‎ها به استحضار ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند سربازان گمنام امام زمان (عج) در سه روز گذشته، ۱۰ نفر از تروریست های تکفیری – صهیونیستی داعش را که به قصد انجام چند عملیات تروریستی در میان عزاداران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اعزام شده بودند، دستگیر نمودند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از میزان، رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‎ی گذشته در انفجار یک مرکز حساس کشور توسط تروریست‎های تجزیه طلب موسوم به کومله، به دنبال تحت الشعاع قرار دادن آن شکست سنگین و روحیه‌‎ی سرسپردگانش بود، این بار تلاش کرد تا از طریق تیم‎‌‌های تکفیری داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (ع) اقدام نماید؛ که با آمادگی پیشینی مجاهدان گمنام وزارت اطلاعات و تحت نظر داشتن مزدوران از مبدا ترکیه و عراق، تروریست‎های تکفیری را در دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت و کلیه‎‌‌ی تجهیزات انفجاری، وسایل ارتباطی و سلاح‎‌‌های همراه آن‎ها را به طور سالم کشف و ضبط کردند. ضمنا با توجه به تیراندازی تروریست‌‎ها در زمان بازداشت، دو دلاور مرد گمنام مجروح شدند که ان‎شاءالله مشمول ادعیه عزاداران حسینی قرار گیرند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) اعلام می‎نمایند که مقتدرانه، هوشمندانه و با بذل سلامتی و جان خویش از امنیت کشور و آرامش مردم ایران سرافراز اسلامی حراست می نمایند. و در عین حال از هیئات، تکایا و سایر مجالس عزاداری و از کلیه‎ی عزاداران حسینی تقاضا دارند که در این ایام ضمن دعای بیش از پیش برای موفقیت همه مرزداران و حافظان امنیت کشور و شکست دشمنانش، همچون گذشته با هوشیاری کامل، هر مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (۱۱۳) یا نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در محل گزارش نمایند. همچنین به اشغالگران بیت المقدس شریف و مزدوران تکفیری – داعشی و تجزیه طلبان تروریست اعلام می‎نمایند که برای اقدام ناکام خود نیز با پاسخ کوبنده‎ی جان برکفان گمنام ملت بزرگ ایران اسلامی مواجه خواهند شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی