|

تعبیر خواب

آبشار

دیدن آبشار در خواب به چه معناست؟ تعبیر هرکسی که در خواب آبشار می بیند چگونه است؟ شایانیوز به شما تعبیر دقیق را می گوید.

لینک کوتاه کپی شد

خواب دیدن از مواردی است که تقریبا همه ما آن را تجربه کرده ایم  و در زندگی خود برخی از نشانه ها و آثار آن را حس میکنیم،قرآن کریم در قسمت های مختلف به مسأله رویاهای صادقه انبیای الهی به ویژه رسول خدا (ص) پرداخته است و از دیدگاه قرآن تعبیر خواب و مسائل مربوط به خواب جزئی از واقعیت است ولی این تعابیر که برای شما آورده شده بیشتر جنبه سرگرمی دارد!

تعبیرخواب آبشار

شایانیوز-دیدن آبشار در خواب ارزش زمان و گذراندن وقت در مسیر های درست را نشان میدهد. وندا میدهدکه اتفاقات و شگفتی هایی که فکرش را هم نمیکردید برای شما پیش می آید که باعث خوشحالی شما میشود.

 

صدای آبشار

شنیدن صدای آبشار در خواب نشان میدهد که خبر خوبی دریافت خواهید کرد، که باعث خوشحالی و آرامش خاطر شما می شود. و تعبیر شده است که مشکلات شما ناگهان به پایان خواهد رسید.و بقیه ی زندگی خود را در رفاه ادامه می دهید.

 

پریدن از آبشار 

پریدن از آبشار در خواب بیانگر این است که فرد وارد یک کار طولانی مدت و پرسود خواهد شد ، از این کار درآمد زیادی کسب می کند،و درآمد بیشتری از کار قبلی خود خواهد داشت.

 

شنا کردن در آبشار

شنا کردن در آب آبشار خروشان روایت شده است که شخص در امور عاشقانه خود بادبان های جدیدی باز می کند،این تغییرات رنگی به زندگی عادی و ساده او می بخشد، و زندگی اش سرشاراز آرامش میشود.

 

آبی مانند آبشار

دیدن آبی روان مانند یک آبشار، نشان می دهد که مشکلات و سختی های فرد به پایان خواهد رسید ،درکل این خواب راجع به خود شخص و خانواده اش ندا میدهد که مشکلات مالی آنها به پایان می رسد ، آنها پروژه های خوب و جدیدی را امضا می کنند و در زندگی تجاری موقعیت قابل احترامی دارند و خانواده در وفور و فراوانی خواهد بود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه