|

علت درگذشت منوچهر افسری چه بود؟ + بیوگرافی

به گفته جیران افسری مراسم خاکسپاری منوچهر افسری روز دوشنبه، ۲۵ مرداد ماه در قطعه هنرمندان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد
1

منوچهر افسری بازیگر قدیمی سینما در ۶۹ سالگی دار فانی را وداع گفت. جیران افسری دختر این بازیگر ضمن تایید این خبر گفت: حال پدرم خوب و کاملاً سالم بود، اما از شب گذشته ناگهان حالش بد شد و امروز که به بیمارستان رفتیم متاسفانه این اتفاق افتاد و پزشکان هم نتوانستند کاری برای برگرداندن پدرم انجام دهند و چند ساعت قبل از دنیا رفت.

به گزارش«شایانیوز»، او که از مرگ ناگهانی پدرش شوکه و بسیار ناراحت بود، درباره دلیل بد شدن حال او بیان کرد:‌ دقیق نمی‌دانیم ولی ابتدا تصور کردیم شاید از مواد خوراکی مثل شیر بوده باشد که سیستم گوارشی مشکل پیدا کرد ولی بعد پزشکان به ما گفتند پدرم به خاطر واکسن کرونا فوت کرده است. به گفته وی مراسم خاکسپاری منوچهر افسری روز دوشنبه، ۲۵ مردادماه در قطعه هنرمندان برگزار می‌شود و پیگیری‌های لازم توسط خانه سینما در حال انجام است.

بیوگرافی منوچهر افسری

منوچهر افسری بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. وی سال ۱۳۳۱ در شهر تهران چشم به جهان گشود. از جمله فیلم‌های سینمایی این بازیگر به «سگ کشی»، «می‌خواهم زنده بمانم»، «رابطه پنهانی»، «دو فیلم با یک بلیت»، «جهیزیه‌ای برای رباب»، «گنج»، «محموله»، «تیغ وابریشم»، «جدال»، «طغیان»، «پرواز به سوی مینو»، «زخم»، «تفنگدار» و «مأموریت آقای شادی» می‌توان اشاره کرد. همچنین «محاکمه»، «دزدان مادربزرگ»، « لبخند زندگی» و «خاله سارا» سریال‌های تلویزیونی هستند که افسری در دهه ۷۰ در آن‌ها بازی کرده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه