|

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات دولت رئیسی کیست؟+بیوگرافی

حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب به عنوان گزینه انتخابی وزارت اطلاعات به مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

لینک کوتاه کپی شد
1

سید ابراهیم رئیسی حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب را به عنوان وزیر اطلاعات به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب یکی از مدیران ارشد جمهوری اسلامی ایران است که سابق بر این به مدت ۸ سال و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۸ به عنوان رئیس حافظت اطلاعات قوه قضائیه فعالیت کرده است. پیش از این نیز وی در دفتر مقام معظم رهبری مشغول به فعالیت بود.

همچنین در سال ۱۳۹۸ حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی- رئیس آستان قدس رضوی طی حکمی ایشان را به عنوان مشاور عالی و رئیس حراست آستان قدس منصوب کرده بود.

 

  • علی ارسالی در

    یعنی یه ادم ساده لوح هستش چرا که طبری تو زمان ایشان که توی قوه قضاییه مشغول بود به عنوان حفاظت اطلاعات طبری راحت داشت دزدی میکرد .
    شایدم میدونست شریک دزد بود و رفیق قافله در هر دو صورت این ادم به هیچ عنوان بدرد جایی مثل وزارت اطلاعات نمیخوره ! یه قانون نانوشته هست که باید حتما وزرای اطلاعات اخوند باشند اگه سید باشند تاثیرش بیشتره !
    باید ادمی وزیر همچین وزارتخانه ای باشه که اینده نگر باشه محافظه کار نباشه پر ریسک باشه زیاده خواه باشه ادم شناس باشه پشتکار داشته باشه دارای هوش بالایی باشه دروس علم و دانش را یاد گرفته باشه توانایی چند کار با هم را داشته باشد تمرکز داشته باشد حافظه بسیار خوبی داشته باشد . که متاسفانه این اقایی که معرفی کردند فاقد این اخلاقیات و حسنات هستش.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه