|

دانلود سریال زخم قلب قسمت 9 نهم + زیر نویس فارسی

سریال زخم قلب قسمت 9 نهم با کیفیت 720

لینک کوتاه کپی شد
3

قسمت 9 سریال زخم قلب Kalp Yarasi که تیزر آن را به طور کامل از این لینک می توان مشاهده کرد ، همچنین تیزر دوم را نیز می توان از این لینک مشاهده نمود ، چهارشنبه 20  مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ به وقت محلی از ای تی وی پخش خواهد شد . نظر شما درباره سریال تا اینجای کار چیست ؟  همچنین بخشی از تیزر را در ادامه می توان دید :

دانلود سریال زخم قلب قسمت 9 نهم

اما آنچه در قسمت قبلی ( ششم ) شاهدش بودیم :

بها دچار مشکلات بیشتری میشود ، حکم زندان دو برابر می شود. بها که روزهای سختی را پشت سر می گذارد با شنیدن خبر ازدواج عایشه شوکه می شود.

قلب قرمز1

عایشه وقتی از وضعیت بها مطلع می شود بسیار ناراحت می شود ، می فهمد که احساسات او نسبت به فرید نیز شدت گرفته است. عایشه که فکر می کند فرید نسبت به هانده هنوز هم احساساتی دارد ، در یک دوراهی قرار دارد. همین موقع ، یک مهمان غیر منتظره به هاتای می آید. این مهمان ناخوانده و غیر منتظره ، عمارت را به یک آشفتگی تازه ای وارد می کند.

قلب قرمز2

هیچ چیز برای یامان ، که مرگ پدرش را تماشا می کرد ، مانند گذشته نخواهد بود. یامان که دائماً توسط هانده تحقیر می شود ، تصمیم می گیرد راهی جدید برای خود ترسیم کند.

هانده ، که به دنبال مهمان مرموزی است که به آنتاکیا آمده است ، اطلاعات مهمی در مورد عایشه بدست می آورد. او درگیر یک بازی خطرناک میشود ، هانده با تغییر تمام تعادلات ، دوباره بازی را به جریان می اندازد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه