|

سریال زخم قلب Kalp Yarasi قسمت ۵ پنجم + زیر نویس فارسی

قسمت ۵ سریال زخم قلب همه نگاه ها به هانده معطوف شده و در مقابل عایشه که دلی پاک دارد اما در دوراهی عقل و دل گرفتار است

لینک کوتاه کپی شد

قسمت ۵ سریال زخم قلب Kalp Yarasi که تیزر آن را به طور کامل از این لینک می توان مشاهده کرد ، همچنین تیزر دوم را نیز می توان از این لینک مشاهده نمود ، دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ به وقت محلی از ای تی وی پخش خواهد شد . نظر شما درباره سریال تا اینجای کار چیست ؟  همچنین بخشی از تیزر را در ادامه می توان دید :

دانلود سریال زخم قلب قسمت ۵ پنجم

اما آنچه در قسمت قبلی ( چهارم ) شاهدش بودیم :

بها دچار مشکلات بیشتری میشود ، حکم زندان دو برابر می شود. بها که روزهای سختی را پشت سر می گذارد با شنیدن خبر ازدواج عایشه شوکه می شود.

عایشه وقتی از وضعیت بها مطلع می شود بسیار ناراحت می شود ، می فهمد که احساسات او نسبت به فرید نیز شدت گرفته است. عایشه که فکر می کند فرید نسبت به هانده هنوز هم احساساتی دارد ، در یک دوراهی قرار دارد. همین موقع ، یک مهمان غیر منتظره به هاتای می آید. این مهمان ناخوانده و غیر منتظره ، عمارت را به یک آشفتگی تازه ای وارد می کند.

هیچ چیز برای یامان ، که مرگ پدرش را تماشا می کرد ، مانند گذشته نخواهد بود. یامان که دائماً توسط هانده تحقیر می شود ، تصمیم می گیرد راهی جدید برای خود ترسیم کند.

هانده ، که به دنبال مهمان مرموزی است که به آنتاکیا آمده است ، اطلاعات مهمی در مورد عایشه بدست می آورد. او درگیر یک بازی خطرناک میشود ، هانده با تغییر تمام تعادلات ، دوباره بازی را به جریان می اندازد.

enter|شایا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه