|

علت درگذشت امیرعباس محسنی بازیگر سینما و تلویزیون چه بود؟ + بیوگرافی

امیرعباس محسنی؛ بازیگر سینما و تلویزیون بر اثر سکته مغزی درگذشت. زنده یاد محسنی در فیلم سینمایی «پوپک و مش ماشاالله» ایفای نقش کرده بود. …

لینک کوتاه کپی شد

امیرعباس محسنی؛ بازیگر سینما و تلویزیون پس از مدت‌ها تحمل بیماری، ساعاتی قبل بر اثر سکته مغزی درگذشت. زنده یاد امیر عباس محسنی در فیلم سینمایی «پوپک و مش ماشاالله» ، فیلم های ویدئویی «در سایه مادر» ، «من خودمم» ، «شهر در امن و امان است» ، «ورود به جزیره» ، تله فیلم های «گروگان» ، «سایه بر خورشید» و سریال هایی چون «پنجره» ، «آسمان من» و  روبیک» ایفای نقش کرده بود.

فیلم شناسی امیرعباس محسنی

امیر عباس محسنی نخستین بار در سینما حضور یافت و سال 1392 در فیلم در سایه مادر به کارگردانی بابک رضوی بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدی وی مانند سریال آسمان من، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای امیر عباس محسنی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون عبدالرضا اکبری، پوراندخت مهیمن، حمید میهن‌دوست و آزاده ریاضی را تجربه کرد.

محسنی در سال 1393 دوره‌ پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم وی در این سال، بازیگری در سریال آسمان من به کارگردانی محمدرضا آهنج محسوب می‌شود. شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی امیر عباس محسنی بازی در سریال آسمان من بوده است. امیر عباس محسنی سال 1393 در سریال آسمان من نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با محمدرضا آهنج همکاری داشته است. امیر عباس محسنی توانست با بازی در سریال آسمان من تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر سودابه بیضایی، الهام چرخنده، ویدا جوان و حمیدرضا عطایی بر تجارب او افزود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها