|

گلشیفته ای دیگر اما مبتذل تر؛ ریحانه پارسا کاملا لخت شد!

ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه و مهاجرت کرده از ایران در تازه ترین پست اینستاگرامی خود تصویر نیمه عریان خود را منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا با انتشار عکس های عریان در تقلید از گلشیفته فراهانی ریشه ابتذال را نشان داد. برهنگی ریحانه پارسا بعد از گلشیفته فراهانی می تواند نشان از بیماری روحی و روانی این بازیگر زن داشته باشد. ریحانه پارسا دوباره جنجال آفرینی کرد. پارسا  بازیگر سریال پدر شبکه دو سیما بود که بعد از مدتی که مشهور شد از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و  ریحانه پارسا  با انتشار فیلم و عکس های بی حجاب و نیمه عریان از خود پر حاشیه شد.

اما تفاوت ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی در این است که ریحانه به دنبال گشتن و هم خوابی با شاخ های مجازی و فقط انتشار فیلم و عکس های عریان از خود بود، اما گلشیفته فراهانی به دنبال ایفای نقش در بهترین فیلم های هالیوود و بازی با بهترین بازیگران خارجی و بالا بردن سطح خود بود که البته عریان شدنش هم در پی همین موضوع است.

Untitled

 گلشیفته و ریحانه

به گزارش رکنا، رفتار های غیر متعارف در بین بازیگران بیش از دو دهه است که به موضوع روز تبدیل شده و امروز علاوه بر مهاجرت بازیگران و هنرمندان شاهد رفتار های خارج از عرف آن ها هستیم. این بار ریحانه پارسا به منتشر کردن تصویر نیمه عریان خود به تمام حواشی و مستندات در این زمینه دامن زد.

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است که پس از شهرتش در سریال " پدر" تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور گرفت، اما تمام داستان به این جا ختم نشد و حواشی این بازیگر درباره رابطه اش با پویا مختاری (گرداننده سایت های شرط بندی ) جنجال دیگری در شبکه های مجازی به پا کرد. حال ریحانه پارسا با انتشار عکس نیمه عریان خود تیر خلاص را به جنجال های ایجاد شده زد.

گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا

نمونه دیگر این رفتارهای خارج از عرف را  " گلشیفته فراهانی در چند سال گذشته داشت. گلشیفته فراهانی پس از آن در فیلم های هالیوودی ایفای نقش کرد. اما به تازگی فراهانی در گفتگویی دلیل عریان شدنش را توضیح داد.

گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی که این روزها در سینمای هالیوود فعالیت می کند و موفقیت های خوبی هم بدست آورده برای نخستین بار از علت برهنه شدن و عکس های لختی اش در فیلم ها و مجله ها گفت.

گلشیفته در بخشی از این گفتگو اعتراف کرد که قرار نبود صحنه بالاتنه لخت او پخش شود و فقط قرار بود از شانه به بالای این بازیگر در فیلم برهنه باشد اما به یکباره داستان عوض شد و در صحنه هایی از فیلم پخش شد که بالاتنه گلشیفته برهنه است.

توضیحات گلشیفته فراهانی درباره برهنه شدن در فیلم ها

ریحانه پارسا بیمار روانی است؟

ریحانه پارسا در هر مصاحبه یا تریبونی استفاده کرده است تا بگوید خانواده او اهمیتی برایش ندارند و او تنها به دنیا آمده ونیز تنها زندگی خواهد کرد. با مرور این اتفاقات شائبه هایی از سوی افراد مختلف بیان شده است که مدعی هستند ریحانه پارسا دچار اختلالات روانی است.

همچنان او یکی از پیشتازان  تولید محتوای عامه پسند و زرد است. اخباری که مخاطب را به خود جلب می‌کند و مورد علاقه سایت‌های و صفحات مجازی است که صرفا برای کسب درآمد فعالیت می‌کنند.

ریحانه پارسا از زمانی که به ترکیه رفته مخاطبان صفحه اینستاگرامش افزایش یافته‌اند. او کانال تلگرامی را هم راه اندازی کرده و نوشته هایش را در آنجا منتشر می کند.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا روابط غیر اخلاقی دارد؟

همچنین ریحانه پارسا ادعا می کند با امیر تتلو دیگر چهره جنجالی حاضر در ترکیه مثل پویان مختاری ارتباط دارد. هر روز خبری تازه از رابطه او با یک بازیگر و یا شاخ اینستاگرامی منتشر می‌شود.

ریحانه پارسا با ایجاد جنجال ها سعی می کند هر روز معروف تر شود اما این شهرت برای او منفعتی نخواهد داشت. در همین راستا این گمانه هم مطرح است که همین مافیای شرط‌بندی پشت صحنه حاشیه‌سازی و خبرسازی برای او است.

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی
ریحانه پارسا و پویان مختاری ریحانه پارسا و پویان مختاری
ریحانه پارسا و پویان مختاری ریحانه پارسا و پویان مختاری

ریحانه پارسا بیشتر بشناسید

ریحانه (جوادی) پارسا متولد سال 1377 می باشد، می گوید در رشته تئاتر تحصیل کرده و با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید. او بعد از بازی در این سریال پربیننده راهی دنیای تئاتر شد و در سینما و تلویزیون فعالیت آنچنانی نداشته است.

مهاجرت ریحانه پارسا از آن جهت پر حاشیه شد که وی اقدام به کشف حجاب و انتشار ویدیوهای مبتذل نمود و بعد از آن با همکاری مهره های اصلی سایت های شرطبندی و قمار در ترکیه اقدام به کسب درآمد از کاربران ایرانی کرد.

او همچنین با انتشار یک ویدیو چندین هنرمند مشهور در ایران را به تجاوز جنسی متهم کرد.

ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است. ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.

ریحانه پارسا

 

  • ناشناس ارسالی در

    ریحانه پارسا پدرومادر نداره.چرااینقدر لا ابالی.جای تاسف داره.

  • ناشناس ارسالی در

    خاک تو سر اول گلشیفته آشغال بعد ریحانه آشغال تر بی حیثیتا آدمهای ...

  • نا تالی ارسالی در

    واقعا شرم داره ما مسلما نیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها