|

(ویدیو) قدیسه صالحی مجری چه گفت که توبیخ شد؟+ بیوگرافی

قدیسه صالحی مجری برنامه سلام تهران به خاطر صحبت های تندش علیه دولت توبیخ شد

لینک کوتاه کپی شد

مدیر شبکه پنج سیما تأکید دارد که مجری "سلام تهران" بدون هماهنگی با سردبیر و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخته است.

برنامه "سلام تهران" و پلاتوی قدسیه صالحی خانم مجری در فضای مجازی واکنش‌های متعددی را به همراه داشته است. وقتی قدسیه صالحی در جریانِ قطعی برق این چنین به کنایه می‌گوید: "چه کاری است همین الان دولت را تحویل بدهید!"

سعید اشناب مدیر شبکه پنج سیما درباره این اتفاق و توبیخ خانم مجری توضیحاتی داد: «شبکه پنج سیما به عنوان عضوی کوچک از خانواده دغدغه‌مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار دانسته و انعکاس مشکلاتشان را وظیفه خود می‌داند. در روزهای اخیر که قطع بی‌برنامه برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم خورده ایران عزیز مهیا کرده تا کلیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه  رسانه‌ای حکم می‌کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ای، هوشمندانه و به دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.»

او درباره مجری برنامه "سلام تهران" و حواشی که در فضای مجازی به وجود آمده، گفت: «خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است ، در برنامه "سلام تهران"، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبرده منجر شد.»

قدیسه صالحی کیست؟

قدسیه صالحی مجری سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار قدسیه صالحی می‌توان به فعالیت در برنامه دو طرفه اشاره کرد.

قدسیه صالحی در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم قدسیه صالحی در این سال، فعالیت در برنامه دو طرفه محسوب می‌شود.

قدیسه صالحی

قدسیه صالحی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۵ برنامه دو طرفه به عنوان مجری فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. قدسیه صالحی توانست با فعالیت در برنامه دو طرفه تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر محمد خاکساری، زهرا رضاییان، اشکان تفنگ‌سازان و نبی مدرس توانست سطح کاری او را متحول کند.

وی در حال حاضر مجری برنامه سلام تهران است.

263423462

  • ناشناس ارسالی در

    حلالت باشه اون حقوقی که از رسانه ملی میگیری.رسانه ملی واقعی یعنی این

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها