|

معرفی و دانلود فیلم و سریال جدید جیران ، میدان سرخ در سایت مووی لند

دانلود سریال میدان سرخ را می توان جزو جدیدترین سریال هایی دانست که اخیرا در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

دانلود سریال میدان سرخ را می توان جزو جدیدترین سریال هایی دانست که اخیرا در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. این اثر در واقع اولین کار ابراهیم ابراهیمان در شبکه ی نمایش خانگی است. او تا پیش از این برای شبکه نمایش خانگی هیچ اثری تولید نکرده بود. به گفته ی دست اندرکاران، سریال میدان سرخ یکی از متفاوت ترین سریال هایی خواهد بود که در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود. این سریال دارای نقاط قوت بسیار زیادی است که آن را در نظر مخاطبان جذاب کرده است. بازیگران حرفه ای، سبک جدید، تیم فنی قوی، فیلمنامه ی منحصر به فرد و... تنها بخشی از این مزیت ها است که سریال میدان سرخ را برای مخاطبان جذاب نموده است. به گفته تیم فنی، این اثر دارای یک سبک درام- اکشن است که در شبکه ی نمایش خانگی نمونه ی مشابهی ندارد. افرون بر این، بازیگران مطرح و نام آشنایی در این سریال حضور دارند که ترکیب آن ها در کنار همدیگر سبب شده تا این سریال به یکی از جذاب ترین آثار برای مخاطبان بدل شود. مهتاب کرامتی، حمید فرخ نژاد، امیرحسین آرمان، علی مصفا و.... تنها بخشی از این افراد حرفه ای هستند که در این سریال زیبا حضور دارند. مجموع این موارد در ترکیب با کارگردانی ابراهیم ابراهیمان به یک اثر دیدنی بدل شده است . اگر شما هم مانند سایر کاربران مشتاق تماشای این اثر هستید، می توانید هم اکنون اقدام به دانلود سریال میدان سرخ از رسانه ی مووی لند نمایید.

04

دانلود سریال جیران با اینترنت نیم بهاء

سریال جیران را می توان از جذاب ترین سریال های شبکه نمایش خانگی دانست. این اثر در واقع برگرفته از زندگی ناصرالدین شاه قاجار است که در بستری درام و تاریخی پیش می رود.افزون بر سبک جذاب، حضور بازیگران حرفه ای و البته داستان زیبا سبب شده تا بسیاری از مخاطبان چشم به راه این سریال باشند. مازاد بر  این، حضور حسن فتحی در مقام کارگردان سبب می شود تا منتقدان هم چشم امیدی به این اثر داشته باشند. حسن فتحی پیش تر سریال های دیگری همچون شهرزاد را در مقام کارگردان تولید کرده و بدینجهت تجربه بالایی در ساخت سریال های تاریخی دارد.

03

 

افزون بر این حضور بازیگرانی همچون امیر جعفری، بهرام رادان ، پریناز ایزدیار، گلاره عباسی و… سبب شده تا این اثر به شدت زیبا و جذاب باشد. قرار است در این اثر بهرام رادان نقش ناصرالدین شاه قاجار و پریناز ایزدیار هم نقش جیران را بازی کند. جیران یکی از ندیمه های ناصرالدین شاه قاجار است که مورد عشق او واقع می شود. همین مورد کشش و جذابیت داستان را بسیار بیشتر می کند. چنانچه شما هم تمایل دارید تا این سریال زیبا را مشاهده کنید، می توانید هم اکنون به رسانه ی مووی لند مراجعه کرده و نسبت به دانلود آن اقدام فرمایید .

 

02

دانلود فیلم و سریال  جدید با لینک مستقیم و رایگان

این روز ها شاهد تولید بسیار بالای فیلم های سینمایی هستیم  به گونه ای که هر هفته یک فیلم جدید پا به عرصه ی وجود می گذارد. این موضوع باعث شده تا بسیاری از رسانه نتوانند پا به پای سینما پیش بروند . عقب ماندن رسانه ها به معنی کاهش میزان دسترسی مردم به فیلم جدید است. در این بین اما رسانه هایی وجود دارد که تلاش کرده اند تا به خوبی  از عهده ی این نیاز بر آیند . مووی لند یکی از این رسانه ها است که سعی کرده تا جدیدترین فیلم های سینمایی را با فاصله ی اندکی از انتشار بر روی وبسایت خود قرار دهد. این مزیت سبب شده تا به عنوان یک مرجع مناسب برای دانلود فیلم جدید شناخته شود .

01

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه