|

بررسی لیست قیمت انواع روغن های هیدرولیک و روغن های حرارتی بهران

مناسب ترین قیمت های روغن های صنعتی با بهترین کیفیت ها همچون : روغن حرارتی , روغن هیدرولیک ,روغن اکسترا توربو دیزل 20w50 و...در بازرگانی فید…

لینک کوتاه کپی شد

روانکارها امروزه دارای کاربرد گسترده ای در صنعت می باشند که از جمله مهم ترین آنها روانکاری قطعات مهم صنعتی مانند بلبرینگ ها می باشد.در این مقاله قصد داریم شما رو با قیمت و خرید و فروش انواع روغن های صنعتی پرفروش آشنا سازیم.

لیست قیمت روغن حرارتی:

روغن حرارتی در سیستم های بسته با انتقال حرارت ۳۲۰ درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرد و‌ دارای ویژگی های بسیاری در امور مختلف می باشد. از جمله این ویژگی ها  می توان به مقاومت در برابر اکسیداسیون و حرارت بالا، جلوگیری از رسوب مواد و فراریت کم می باشد. یعنی به طور کلی دارای مقاومت بالا در گرما و حرارت اشاره کرد که تمامی این خواص از ویژگی های مهم این روغن می باشند.   

سیستم هایی که از قابلیت انتقال حرارت از طریق روغن های صنعتی برخوردارند دارای دو دسته هستند؛ سیستم های تحت فشار یا بسته و سیستم های بدون فشار یا باز. 

Untitled-34-300x180

عملیات انتقال حرارت روغن حرارتی به این شکل است که  گرما باید از یک منبع گرمایشی گرفته شده و به مصرف کننده برسد. به طور کلی می توان این نوع از سیال ها و انتقال دهنده ها را به  ۵ دسته تقسیم کرد که این دسته ها عبارتند از: گاز، روغن ها یا سیالات آلی، آب ، فلزات مذاب و ترکیبات سیلیکونی. در صنایع از روغن هایی با پایه های معدنی بهره گرفته می شود که بودن یک ضریب هدایت حرارتی بالا در این روغن از امور واجب محسوب می شود. به این دلیل که در طول زمان انجام این عملیات موجب افزایش گرانوری نشده موجب جلوگیری از ایجاد لجن می شود. به جهت مشاهده لیست قیمت روغن حرارتی باید به انواع آنها نیز توجه نمود. 

 

قیمت روغن هیدرولیک صنعتی:    

استفاده از روغن هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک و پرس های سنگین و سبک  و‌ همچنین در قطعات صنعتی از موارد ضروری و‌ پر کاربرد محسوب می شود. این روغن متشکل و‌ تهیه شده از  از مواد افزودنی مناسب و روغن پایه معدنی مرغوب است که از ویژگی های آن می توان به اکسیداسیون عالی و پایداری حرارتی، دارای قابلیت ضد سایش، خاصیت فیلتر شدن عالی ، آزاد سازی هوا از روغن، توانایی محافظت و مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی اشاره نمود. این روغن دارای انواع مختلفی بوده که برای مشاهده قیمت روغن هیدرولیک صنعتی  بابد به انواع آنها توجه نمود. روغن هیدرولیک از انواع روغن صنعتی بوده که عمر طولانی قطعات را به دنبال دارد. 

در انواع زیادی  از سیستم های هیدرولیک صنعتی و گردشی نیز استفاده از این روغن دیده می شود که از موارد ضروری در خودرو ها نیز می باشند. از وظایف اصلی این روغن انتقال قدرت به قطعات بوده که مانند نوعی سیال عمل می کند.  استفاده از آن در ماشین های سنگین مانند جرثقیل ها و جک ها و... نیز مشاهده می شود. یعنی در کنار صنعت کاربرد گسترده ای در انواع ماشین آلات و‌ خودرو ها دارند. این روغن ها در صنعت به عنوان روانکار بین قطعات صنعتی به کار می روند که در بلبرینگ ها و یا زنجیر های صنعتی هم به جهت ایجاد روانکاری میان آنها مورد استفاده قرار می گیرد. 

Untitled-1-7

روغن اکسترا توربو دیزل 20w50:  

روغن اکسترا توربو دیزل 20w50 از روغن های با کیفیت و عالی با داشتن خاصیت پایداری در برابر حرارت بوده که همچنین دارای خاصیت کنترل کنندگی دوده می باشد. این روغن تهیه شده از روغن پایه نیمه سنتتیک و‌ مواد افزودنی می باشد که برای خودرو‌های سال ۲۰۰۴ به بعد استفاده می گردد.  

به طور کلی می توان این روغن را مناسب برای ماشین آلاتی همچون اتوبوس و کامیون ها که با شرایط سخت کار می کنند دانست که دارای سیستم کنترل آلودگی می باشد.  

از ویژگی های دیگر این روغن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:  

دارای قابلیت پراکنده‌ سازی و قدرت پارک‌ کنندگی کاملا درست دوده و ذرات حاصل از آتش سوزی در موتورهای دیزلی 

مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون تحت شرایط دمایی بالا به منظور کاهش تشکیل لجن و رسوب به جهت افزایش عمر موتور 

دارای پایداری برشی عالی و  کاهش افت ویسکوزیته و فشار روغن در موتور 

سهولت در روشن شدن موتور در دماهای پایین و محافظت سریع قطعات موتور در برابر ساییدگی 

دارای مقدار قلیائیت کل TBN بالا برای محافظت بهتر در برابر فرسایش روغن 

خاصیت ضد سایش عالی 

فراریت مطلوب به جهت کاهش کم شدن روغن 

bvn

در خصوص خرید این روغن ها بر اساس انواعی که دارند به قیمت ها توجه نموده و‌حتما از برند های شناخته شده خریداری نمایید. همچنین فروشگاه روغن صنعتی فیداراویل fidaroil.com  یکی معتبرترین شرکت ها در زمینه ی خرید و فروش انواع روانکارها و سایر قطعات صنعتی در ایران بوده و در این راستا بهترین کیفیت ها را با مناسب ترین قیمت ها برای مشتریان خود فراهم می کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها