|

صدف طاهریان با بدن لخت با سگش عشق و حال می کند! | ویدیو

ویدیو عشقولانه های صدف طاهریان و سگش در تخت خواب

لینک کوتاه کپی شد

صدف طاهریان بازیگر مطرح ایرانی بود که بعد از مهاجرتش به ترکیه پا به عرصه مدلینگ گذاشت و مدتی تمام مردم روی این خانم بازیگر زوم بودند. صدف طاهریان در صفحه رسمی اینستاگرامش ویدیویی منتشر کرد و محتویات این ویدیو عشق و حال صدف و سگش در تخت خواب است که شما می توانید این ویدیو را در زیر متن مشاهده نمایید:

صدف طاهریان متولد 30 تیر 1367 در تهران میباشد او بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال 1390 هجری شمسی (حدوداً در سن 22 سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.

sadaftaheriann_1618165900

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها