|

چه نکاتی را باید در زمان استخدام طراح سایت وردپرسی در نظر بگیرید؟

برای اینکه یک سایت متناسب با نیاز های خود داشته باشید و آن را به بهترین شکل ممکن به دیگران نشان دهید نیاز به استخدام طراح سایت دارید.

لینک کوتاه کپی شد

امروزه مهم نیست که شما در چه حوزه ای فعالیت می کنید و یا کسب و کارتان چیست شما به هر حال به یک صفحه مجازی به شکل سایت و یا هر نوع صفحه کاربری مرتبط دیگر نیاز خواهید داشت تا بدین ترتیب بتوانید در دنیای مجازی خود را مطرح کنید و با کاربران و افرادی که به دنبال خدمات شما می گردند تعامل کنید. سایت ها از بهترین درگاه هایی هستند که شما می توانید هم به واسطه آن ها خدمات خود را ارائه بدهید و خود را معرفی کنید و هم می توانید از این فضا برای انجام سایر معاملات خود بهره ببرید و با مشتریان خود تعامل داشته باشید. برای اینکه بتوانید یک سایت متناسب با نیاز های خود داشته باشید و بتوانید آن را به بهترین شکل ممکن به دیگران نشان بدهید٬ نیاز دارید تا به استخدام طراح سایت بپردازید. شما می توانید برای مدیریت آسان تر٬ به استخدام طراح سایت وردپرسی نیز روی بیاورید. در ادامه بیشتر در خصوص انواع طراحی های سایت و استخدام طراح سایت توضیح خواهیم داد.

image_f679c69e72a39f9fbb700b5778a57c62c5a5319d

روش های طراحی سایت

سایت ها به طور کلی به دو شکل مدیریت محتوا و یا برنامه نویسی طراحی می شوند که هر کدام از آن ها می توانند ویژگی ها و آیتم های متفاوتی را در اختیار صاحبان آن ها قرار بدهند. در زیر می توانید با تفاوت و جزئیات هر دو روش آشنا شوید:

طراحی سایت با برنامه نویسی

در نتیجه چنین روشی شما صاحب یک سایت پویا خواهید بود. در این روش طراح سایت تک تک کد های مربوط به سایت را شخصا و با توجه به نیاز ها و سلیقه افراد می نویسد. انتخاب چنین روشی باعث می شود تا سایت کاملا مطابق با سلیقه شما و نیاز های شما طراحی شود و شم بتوانید انواع امکانات و قابلیت ها را بدون محدودیت به آن اضافه کنید. در استفاده از این دست از سایت ها شما به خدمات پشتیبانی همیشگی نیاز خواهید داشت چرا که تنها طراح اصلی سایت می تواند مشکلات به وجود آمده را حل کند و یا تغییرات دلخواه را به وجود بیاورد.

طراحی سایت با مدیریت محتوا

در این روش از انواع برنامه های محیط باز مانند وردپرس استفاده می شود. در محیط این دست از نرم افزار ها انواع پوسته ها٬ قالب ها و همین طور آیتم های مورد نیاز به شکل پیش فرض قرار داده شده است و طراح ها می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را به واسطه این آیتم ها در صفحه اصلی سایت تنظیم کنند. سایت هایی که با این روش طراحی می شوند به سادگی قابل مدیریت هستند و نیازی به پشتیبانی همیشگی نخواهند داشت چرا که می توان در مدت زمان کوتاهی چگونگی کار با آن ها را یاد گرفت. این سایت ها کارآمد هستند اما ممکن است نتوانند دقیقا مطابق سلیقه شما طراحی شوند.

image_0a8ae74862ae7186130d41986ca066c420c1a6c7

بالا و پایین های استخدام طراح سایت

شما چه بخواهید استخدام طراح سایت وردپرسی انجام بدهید چه سایر طراحان بایستی نکات زیادی را مد نظر قرار بدهید. مهمترین نکته می تواند٬ صداقت و تعهد طراح مورد نظر باشد. با توجه به اینکه طراح سایت می تواند به تمامی اطلاعات شما دسترسی پیدا کند و فعالیت های معاملاتی را نیز زیر نظر بگیرد٬ بسیار مهم خوهد بود که شما بتوانید به درست کاری او اعتماد پیدا کنید و از سوی دیگر بتوانید در صورت بروز مشکل اعتراض و شکایت خود را اعلام کرده و به نتیجه برسانید.

نکته دیگر این است که شخص یا تیم طراحی سایت بایستی تعهد کاری داشته باشند تا بتوانند دقیقا آنچه را که می خواهید در زمان مقرر شده با کیفیتی مناسب به شما تحویل بدهند. نکته با اهمیت دانش و مهارت طراح است که بدین وسیله شما می توانید بهترین انتخاب های موجود را داشته باشید و در نهایت از نتیجه کار احساس رضایت کنید.

چه نوع سایتی مناسب من است؟

ممکن است همین طور که به سایت اختصاصی خود فکر می کنید٬ ایده های بسیار زیادی برای طراحی آن و همین طور انتخاب آیتم ها داشته باشید اما باید بدانید که طراحی تخصصی سایت نمی تواند با توجه به تفکرات شما انجام شود. شما نیاز خواهید داشت تا از شخصی که در این حرفه فعالیت می کند مشاوره بگیرید. به کمک توصیه های یک طراح حرفه ای شما متوجه خواهید شد که آیتم ها و قابلیت هایی که در ذهن دارید چطور می توانند در قالب توانمندی ها و بخشی از طراحی صفحه شما پیاده شوند.

image_30f2d851ecedae787758c563d01f9f74c7e5dbf0

استخدام طراح سایت علاوه بر اینکه به شما کمک می کند درگاهی جدید برای انجام فعالیت هایتان داشته باشید٬ به شما ایده هایی بسیار بهینه تر و همین طور هوشمندانه تر نیز ارائه خواهد داد. البته تمام این ها وقتی میسر خواهد شد که شما تیم یا شخص مناسبی را برای استخدام انتخاب کنید.

image_2693653b4c25d0755245b0eb6a138a1f9020b816

جمع بندی

شما می توانید برای استخدام طراح سایت هم از افراد مستقل کمک بگیرید و هم از شرکت های فعال در این زمینه برای استخدام نیروی مورد نیاز خود استفاده کنید. شرکت ایران سایت از نمونه مجموعه های فعال در زمینه طراحی سایت و کلیه خدمات مربوطه است که شما می توانید با مراجعه حضوری و یا آنلاین به آن استخدام طراح سایت وردپرسی یا سایر نیرو های متخصص را انجام دهید و ضمن بهره مندی از خدماتی بهینه و با کیفیت ضمانت نیز دریافت کنید. شما می توانید هم به کمک آدرس iransite.com و هم به کمک خطوط تلفن بیشتر با این مجموعه آشنا شوید. این مجموعه با ارائه مشاوره های رایگان به شما در انتخاب آنچه نیاز دارید کمک خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها