|

دانلود قسمت یازدهم سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو/ قسمت ۱۱

شمارش معکوس برای قتل پژمان جمشیدی و سام درخشانی

یازدهمین قسمت از سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو جمعه بیستم فروردین به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

یازدهمین قسمت از سریال خوب، بد، جلف: رادیواکتیو به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن چگینی، جمعه بیستم فروردین به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت یازدهم سریال خوب، بد، جلف  اینجا کلیک کنید

سام وقتی در سینه موبیل تنهاست اتفاقی محموله ی کیک زرد را می بیند و فکر می کند که مواد مخدر است. بلافاصله آنا سر می رسد و از سام می خواهد که این موضوع را لو ندهد. او خودش را به عنوان مامور معرفی می کند و سام هم تصمیم می گیرد مخفیانه به او کمک کند و گروه را زیر نظر بگیرد.

پژمان وقتی صحبت کردن های گاه و بی گاه سام و آنا را می بیند به خیال این که آن ها با هم ارتباط دارند افسرده و ناراحت می شود. پژمان در میان حرص خوردن هایش اتفاقی وارد اتاق سروان می شود و خودش را در میان جدولی از روابط پیچیده می بیند که برای دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر طراحی شده است. سروان خودش بدون اطلاع مافوق هایش به قشم آمده تا پرونده اش را پی گیری کند. 

پژمان هم به خیال همکاری با سروان گروه را زیر نظر می گیرد و جاسوس بازی شروع می شود. اما از نظر ارتش سری پژمان و سام آخرین لحظات زندگی شان را سپری می کنند. آن ها فردا صبح کشته خواهند شد و جسدشان به دریا می افتد. ارتش سری آنا را هم شناسایی می کند و شبانه به اتاقش یورش می برد...

برای ماجرا های احمقانه ی درخشانی و جمشیدی پایانی نیست. آن ها مدام از یک دردسر برای خودشان به دردسری دیگر برای خودشان یا دیگران سر می خورند و بلاهتشان را بیشتر نشان می دهند و لحظه های خنده دار خلق می کنند. شخصیت های کودکانه ی آن ها که عاشق جاسوس بازی هستند و در عین حال نمی توانند خودشان را نگه دارند و رازشان را برای هم نگویند و حسادت ها و رقابت هایشان در هر قسمت لحظات بانمکی زیادی را می سازد.

این کاراکتر ها اگرچه گفته شده است که دیگر همکاری مشترک و کار جدیدی نخواهند کرد اما با ویژگی هایی که پیمان قاسم خانی برای آن ها نوشته است و خلاقیت خودش پتانسیل ساختن کار ها و آثار خیلی بیشتری هم دارا هستند.

یکی دیگر از ویژگی های خوب، بد، جلف در کنار بامزه بودن کاراکتر هایش روان بودن روایتش است. از تهران تا قطار تبریز و از آن جا تا قشم، روایت این سریال در هیچکدام از فصل هایش روی یک موضوع گیر نکرده است و به سرعت از هرکدام گذشته و پیش رفته است. این شاید مهم ترین ویژگی ای باشد که سبب شده است مخاطبان این سریال از آن رضایت داشته باشند...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها