|

دانلود قسمت سوم سریال مردم معمولی/ قسمت۳

یک تابلو از مردم معمولی

سومین قسمت از سریال مردم معمولی پنجشنبه نوزدهم فروردین به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

لینک کوتاه کپی شد

سومین قسمت از سریال مردم معمولی به تهیه کنندگی و کارگردانی رامبد جوان، پنجشنبه نوزدهم فروردین به صورت اختصاصی در سایت فیلمیو منتشر شد.

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت سوم مردم معمولی اینجا کلیک کنید.

بردیا تصمیم می گیرد بزرگترین تابلوی پاساژ را برای مرکزش تهیه کند. اخی هم به دنبال فراهم کردن ۱۰۰ میلیون تومان پول به بازاریابی شبکه ای می رسد تحت تاثیر همایش های انگیزشی آن ها تصمیم می گیرد با فروش آب معدنی ۱۰ هزار تومانی پول دار شود. 

در مرکز تناسب طلایی رومینا و دختر خاله های خسرو از طرح اخی استقبال می کنند و شروع به همکاری با او و فروش آب می کنند. در مرکز توجه بودن رومینا که با طلاقش همه چیز خسرو را گرفته است برای خسرو قابل تحمل نیست و او سعی می کند رومینا را از آن جا براند. اما آن کسی که از بی توجهی مجبور به ترک مرکز می شود خود خسرو است..

در نهایت تابلوی بردیا باعث نجات خسرو می شود و او را مثل یک قهرمان به مرکز تناسب طلایی برمی گرداند...

سریال مردم معمولی یکی از پایین ترین درصد های رضایت مخاطبان در میان سریال های شبکه ی نمایش خانگی را به خودش اختصاص داده است. تصور مسخره ی رامبد جوان از مردم معمولی به مذاق مردم معمولی خوش نیامده است و مردم معمولی مدت ها است که دغدغه ی چشم و هم چشمی بر سر تابلوی بزرگتر و چشم گیر تر جذبشان نمی کند و به در دیوار خوردن یک کاراکتر برایشان خنده دار نیست. اما سازندگان مردم معمولی با غرور فراوانشان کار خود را می کنند.

نود درصد کامنت های مخاطبان منفی است و درصد کمی هم به  پیشرفت و بهتر شدن قسمت سوم نسبت به دو قسمت قبل اشاره کرده اند. آن چه بیش تر از هر چیز در مردم معمولی جلب توجه می کند درشت نمایی در شخصیت هایی است که خودشان ویژگی خاصی ندارند و وقتی در کنش قرار می گیرند نیز عمل خنده داری انجام نمی دهند. بنابر این وقتی آن چه به عنوان متن و کنش وجود دارد خنده دار نیست، سازندگان را محبور می کند که اغراق و سر و صدا را بیشتر کنند تا در این غلو ها اندکی خنده بگیرند.

اما آن چه حاصل شده است بی مزه تر از این حرف هاست و بهتر شدن قسمت سوم نسبت به قبلی ها هم خیلی چشم انداز خوبی را در مقابل دید مخاطبان این سریال ترسیم نمی کند....

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها