|

فاصله حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری و لشکری کم شد؟

با افزایش ۱۳۰ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، شکاف موجود بین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری و لشکری تا حد زیادی از بین رفت.

لینک کوتاه کپی شد

نائب رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش ۱۳۰ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، شکاف موجود بین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری و لشکری تا حد زیادی از بین رفت.

حسن نوروزی  با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی افزایش حقوق ۱۳۰ درصدی را برای بازنشستگان این سازمان در سال جاری اعمال کرده است، گفت: تلاش‌های سازمان تأمین اجتماعی برای افزایش حقوق بازنشستگان قابل تقدیراست.

وی با بیان اینکه تورم و مشکلات اقتصادی کشور به بازنشستگان فشارهای زیادی وارد می‌کند، گفت: تلاش کردیم سطح حقوق‌ها افزایش پیدا کند تا رضایتمندی بازنشستگان از سازمان تأمین اجتماعی ارتقا یابد.

نایب رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی افزود: سازمان تأمین اجتماعی با این میزان افزایش، شکاف موجود بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و کشوری و لشکری را از بین برد.

نوروزی ادامه داد: در حال حاضر تفاوتی میان افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و بازنشستگان کشوری و لشکری وجود ندارد.

وی با تاکید بر اینکه متناسب سازی به قطع یقین، شکاف درآمدی را کم و حس تکریم بازنشستگان و مستمری بگیران را احیا کرد، گفت: این موضوع، رضایتمندی بسیاری از بازنشستگان و مستمری بگیران را به همراه داشت و امیدواریم با ادامه این روند توسط مسئولان، شیرینی کام این افراد تداوم داشته باشد.

 

 

  • بازنشسته تامین اجتماعی ارسالی در

    باسلام.
    این موضوع حتی رضایت یک بازنشسته را هم نداشته است! کدوم بازنشسته با 4میلیون و 200هزار تومن راضیه؟ اون بندگان خدایی که ابراز خرسندی کردن، از عمق فاجعه باخبر نبودن! الان متوجه شدن چه کلاه گشادی سر هممون رفته... با افزایش 39درصد حقوق در 2800000تومن، به 3900000تومن میرسه، یعنی مزایای دیگه مثل عائله مندی و حق اولاد و معیشت و.... ثابت مونده! و از متناسب سازی فقط 200تا300هزار به حقوق بازنشستگان با 30 سال سابقه به بالا اضافه میشه... خب این کجاش باعث رضایت حتی یک بازنشسته میشه؟

  • ناشناس ارسالی در

    آقای نماینده لطفا صحبت‌های اقای سالاری خوب گوش می دادی. بعد نظر بدهید. 130درصد بابت دوسال گذشته میباشد نه برای ارسال

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها