|

معرفی سازنده خطوط تولید پوست گیری جو دوسر ، گندم پرک ، جو پرک و..

دستگاه پوست گیر جو دوسر ، گندم و جو پاداشی، دستگاه جو پرک، گندم پرک و ذرت پرک بخار پز شده، خط تولید آرد سبوس دار، خط تولید بلغور جور، که…

لینک کوتاه کپی شد

دستگاه پوست گیر جو دوسر ، گندم و جو پاداشی، دستگاه جو پرک، گندم پرک و ذرت پرک بخار پز شده، خط تولید آرد سبوس دار، خط تولید بلغور جور، که همگی محصولات کارخانه پاداشی می باشند در صدر بهترین ها قرار دارند.

در این مقاله قصد داریم بخشی از محصولات یک کارخانه با کیفیت ایرانی که محصولاتی در تراز اول تولید می کند را خدمات شما عزیزان معرفی کنیم. کارخانه ای که سراغ محصولات استراتژیک رفته و در زمینه فرآوری غلات ضروری کشور فعالیت دارد.

ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین محصولات این کارخانه را یعنی خطوط فرآوری غلات و دستگاه هایی مثل دستگاه پوست گیر گندم و جو پاداشی را به شما معرفی کنیم. کارخانه ماشین سازی و فرآورده غلات و حبوبات پاداشی ارائه دهنده، طراح و سازنده خطوط تولیدی همچون:

  • دستگاه جو پرک و گندم پرک و ذرت پرک بخار پز شده
  • خط تولید جو و گندم پوست کنی
  • خط تولید پوستکنی جو دو سر برای اولین بار در ایران
  • خط تولید ذرت پرک
  • خط تولید بلغور غلات
  • خط تولید آسیاب آرد کامل (آسیاب آرد سبوس دار) گندم ، جو ، برنج با حداقل هزینه
  • و ...

 میباشد. این کارخانه مفتخر است با نیروی متخصص و حرفه ای از بهترین های کشور تجهیزات صنعتی را در بالاترین کیفیت ارائه کند. ما اینجا هستیم تا بتوانیم صفر تا صد مسیر را طراحی کنیم و بتوانیم بهترین ماشین آلات صنعتی را به شما ارائه دهیم. تیم ما کیفیت محصولات و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده و با ارائه ضمانت یکساله و خدمات پس از فروش آماده خدمت به هموطنان عزیز میباشد. هدف ما ارائه تخصصی ترین ها به شما و برداشتن یک قدم کوچک در جهت اعتلای صنعت کشور میباشد.

کارخانه پاداشی محدود به ماشین آلات گفته شده نیست و توانایی ساخت هواکش های صنعتی (سانتریفیوژ) ، غبارگیر و... را داراست و همچنین می تواند ماشین آلات را مهندسی معکوس نماید. در ادامه به بررسی تعداد از محصولات صنعتی کارخانه پاداشی می پردازیم.

دستگاه های خط تولید پوست گیر جو دوسر پاداشی

ظرافت جودوسر باعث می شود که خطوط تولید معمولی پوستگیری برای این محصول کاربرد نداشته باشند چرا که باعث شکسته شدن دوسر و ترشح آنزیمی می شود که باعث خمیری شدن جودوسر می شود.

کارخانه پاداشی توانایی ساخت دستگاه پوست گیر جو دوسر را داراست. این خط تولید برای اولین بار در کشور توسط این کارخانه ارائه می شود و ضمن اینکه کاهش شکستن جوها در حین پوست گیری می شود، مانع اثر آنزیم جوهای شکسته شده می شود و امکان فرآوری جو دوسر را با کیفیت بالا برای تولیدکنندگان و واردکنندگان این محصول فراهم می آورد. نمونه پوست کنی این خط را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

دستگاه پوست گیر جو دوسر پاداشی

دستگاه خط تولید پوست گیری جو دوسر پاداشی و خط تولید آن یک تغییر بزرگ صنعتی در کشور ایجاد کرده است زیرا خطوط تولید منحصر به فرد آن و در کنار آن ارائه محصول نهایی با کیفیت گام بزرگی در راستای پیش برد این دانش فنی میباشد و این تمایز بالا ما را بر آن داشته تا بتوانیم با معرفی آن به شما عزیزان کیفیت را به شما هدیه کنیم. 

برای بازدید از نمونه خط تولید فعال جودوسر در کارخانه پاداشی می توانید با این کارخانه در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های راتباطی زیر اقدام نمایید:

شماره آقای پاداشی (مدیر عامل کارخانه): 09144515837

شماره کارشناس فروش: 09374667393

سایت: padashi.co

 

دستگاه خط تولید جوپرک ، گندم پرک و ذرت پرک و جو دو سر پرک

کارخانه پاداشی طراحی و ساخت دستگاه خط تولید جو پرک بخارپز شده را همانند دستگاه پوست گیر گندم و جو و همچنین ذرت و جودوسر در بالاترین نوع خود ارائه میدهد به گونه ای که محصول نهایی حاصل از این دستگاه دچار تغییرات کیفیت شدید نشود. ماشین آلات مختلفی برای راه اندازی این خط تولید لازم است از جمله این اجزا شامل دیگ بخار، مارپیچ انتقال دهنده، خشک کن پرک، نقاله پرک، مخزن نهایی و غلطک پرک میباشد. متناسب با ظرفیت تولید ممکن است بعضی از اجزا متناسب با استاندارد تولید تغییر کنند.

خط تولید جو پرک ، گندم پرک و ذرت پرک پاداشی

اگر به عنوان یک تولید کننده خط تولید جوپرک بخار پز شده را نیاز دارید و یا اگر قصد دارید جو های خود را از این کارخانه تهیه نمایید میتوانید با مطالعه وب سایت این کارخانه و تماس با مشاوران فروش اطلاعات و جزئیات لازم را دریافت کنید، همکاران ما آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در این زمینه برای شما عزیزان هستند. نمونه این خط تولید در محل کارخانه پاداشی نصب شده است و در حال فعالیت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از کارخانه،  با این کارخانه در ارتباط باشید.

 

برتری کیفیت دستگاه پوست گیر گندم و جو پاداشی

یکی از ماشین آلات پر کاربرد در صنعت غلات ، دستگاه پوست گیر گندم و جو میباشد. دستگاه پوست گیر گندم و جو پاداشی که بخشی از خطوط تولید پوستگیری کارخانه پاداشی است به گونه ای عمل میکند که در مرحله اول پوست گیری پنجاه درصد انجام شود و در مرحله دوم  پوست گیری صد در صد انجام می شود که این شیوه بهترین محصول را خواهد داشت.

دستگاه پوست کن پاداشی

این در حالی است که در دستگاه های مشابهی که این فرآیند در یک مرحله انجام می دهند، با به کار بردن روش یک مرحله ای و به علت بالا رفتن دما برای پوست گیری، باعث می شوند که محصول کیفیت بالای خود را از دست دهد. دستگاه پوست گیر گندم و جو پاداشی یک محصول با کیفیت و با خاصیت را به شما ارائه میکند.

 

دستگاه های خط تولید پوست گیری گندم و جو

خط تولید جو و گندم پوست کنی که طراحی و ساخت آن توسط متخصصین کارخانه پاداشی انجام شده است که با رعایت استاندارد بالایی ساخته شده است. اگر به دنبال دستگاهی هستید که پس از راه اندازی نیاز به تعمیر و تعویض نداشته باشد، اگر میخواهید تجهیزاتی که میخرید دارای خدمات پس از فروش باشد، اگر ضمانت محصول برایتان مهم است و اگر میخواهید کیفیت را از نزدیک مشاهده کنید میتوانید با تهیه این خط تولید رونق اقتصادی را برای خود به ارمغان بیاورید. تمامی اطلاعات در مورد دستگاه ها و تجهیزات در وب سایت کارخانه موجود میباشد. شما میتوانید با مطالعه آن آگاهی خود را از کیفیت محصولات ما بالا ببرید. اگر قصد خرید دارید کافی است با مشاوران فروش ما تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

خط تولید جو پوست کنی پاداشی

نمونه این خط تولید در محل کارخانه پاداشی نصب شده است و قابل بازدید می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با این کارخانه در ارتباط باشید.

دستگاه های آسیاب آرد کامل (آرد سبوس دار) گندم ، جو ، جودوسر ، برنج ، ذرت

خط تولید کامل آرد کامل (توسط کارخانه پاداشی به شکلی نوین و بدیع طراحی و ابداع شده است. طراحی جدید این خط تولید توسط کارخانه پاداشی باعث شده است تا  هزینه های این خط تولید به شدت کاهش پیدا کند.

 

آسیاب آرد کامل ، آرد سبوس دار با هزینه کم

این خط تولید توانایی فرآوری آرد کامل گندم ، جو ، جو دوسر و آرد کامل برنج و نیز ذرت دامی را دارد. ضمن این که با ماشین آلات تعبیه شده در این خط تولید، قبل از آسیاب محصول مورد نظر بوجاری و سپس شستوشو می شود سپس خشک می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات کارخانه پاداشی، می توانید از طریق راه های راتباطی زیر اقدام نمایید:

شماره آقای پاداشی (مدیر عامل کارخانه): 09144515837

شماره کارشناس فروش: 09374667393

سایت: padashi.co

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها