|

جان ‌فشانی ستوان دوم جواد رضایی برای نجات 2 عابر

پیکر پلیس فداکار ستوان دوم جواد رضائی مأمور کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو در قطعه ۳۱۸ بهشت زهرا (س) تشییع شد.

لینک کوتاه کپی شد

در ساعت ۶:۴۵ صبح امروز یکی از ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران به نام ستوان دوم «جواد رضایی» به صورت پیاده از منزلش در محدوده نبرد به سمت محل کار در تردد بود که متوجه حرکات نامناسب یک دستگاه خودروی سمند می شود که با سرعتی سرسام آور به سمت عابران پیاده که در ایستگاه پایانه خاوران منتظر بودند می آید. 

رئیس‌پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: مامور فداکار پلیس تهران با مشاهده خودروی سمند با توجه به اینکه جان دو نفر از عابران پیاده در خطر بود در اقدامی شهادت طلبانه بی درنگ به سمت عابران پیاده رفته و آنها را به سمت دیگر پرت می کند اما متاسفانه خودش به علت برخورد شدید خودروی سمند با وی در دم جان می‌سپارد.

وی با اعلام این مطلب که بلافاصله اورژانس، پلیس، پزشک قانونی و قاضی کشیک در محل حاضر می‌شوند گفت: عابران پیاده که مامور پلیس آنها را نجات داده بود مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با تسلیت به همسر و فرزند و دیگر اعضای خانواده ستوان جواد رضایی خاطر نشان کرد: ستوان رضایی یک پلیس به تمام معنا بود که برای حفظ سلامتی و جان شهروندان جان خود را تقدیم کرد.

261757

  • عبداله احمدی ارسالی در

    شهید مدافع وطن باید به خانواده شهید مدال افتخار داد چون از خودگذشتگی کرده از جان خود گذاشته. تسلیت به خانواده رضایی پلیس هرچه تمام تر برخورد کنه با رانندگانی که جان ملت به خطر میندازد

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها