|

علی رستمی فرماندار تربیت حیدریه چه گفت که توبیخ شد؟

اگر این دولت و تفکر سیاسی حاکم نتوانسته مشکلاتش را با دنیا حل کند، دولت بعدی هر چند که دولتی جوان و انقلابی باشد نمی ‌تواند مشکلات کشور را…

لینک کوتاه کپی شد

علی رستمی فرماندار تربیت حیدریه در صحبت هایی پرواکنش در مورد مجلس جدید گفت: «وقتی مصوب می کنید ۲۵ سال دیگر نباید اسرائیلی وجود داشته باشد، تبعاتی را به دنبال خواهد داشت.»

از سال 28 مرداد  1397 علی رستمی با حکم وزیر کشور به عنوان معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار تربت حیدریه منصوب شده است.

به دلیل اظهارات اخیر رستمی توسط استاندار خراسان توبیخ شد. او پیشتر عذرخواهی کرده بود: «چنانچه این سخنان باعث رنجش علاقه‌مندان به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی شده عذرخواهی نموده و پوزش می‌طلبم.»

ماجرای سخنان فرماندار تربت حیدریه

علی رستمی فرماندار تربت حیدریه در نشست خبری با اصحاب رسانه در آستانه دهه فجر، علی رغم بیان برخی عملکردها و پروژه‌های سرمایه گذاری شده در سطح شهرستان، حواشی سیاسی نیز به دنبال داشته است.

وی با اشاره به بهبود اوضاع کشور با روی کار آمدن جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا تأکید داشت: دنیا با تفکر سیاسی اصلاح طلبان بهتر کار کرده است.

رستمی مجلس جوان و انقلابی را برای حل مشکلات فعلی کشور ناتوان خواند و گفت: اگر این دولت و تفکر سیاسی حاکم نتوانسته مشکلاتش را با دنیا حل کند، دولت بعدی هر چند که دولتی جوان و انقلابی باشد ولی با توجه به آرمان مبارزه با استکبار و امپریالیسم نمی‌تواند مشکلات کشور را برطرف کند.

وی گرفتاری‌های کشور را به مجلس نسبت داد و گفت: اقدامات مجلس انقلابی این گرفتاری‌ و مشکلات را پدید آورده است و وقتی مصوب می کنید ۲۵ سال دیگر نباید اسرائیلی وجود داشته باشد، تبعاتی را به دنبال خواهد داشت.

برخی کاربران فضای مجازی در خصوص اظهارات جنجالی فرماندار تربت حیدریه واکنش نشان دادند.

فرماندار تربت حیدریه توبیخ شد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پی بیان اظهاراتی نادرست و مغایر با سیاستهای کلی نظام از سوی فرماندار تربت‌حیدریه، استاندار خراسان رضوی وی را توبیخ کرد.

منبع: ایرنا

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی