|

نامه هایی که هرگز به مقصد نرسیدند چون خوراک حلزون ها شدند!

اهالی یکی از روستاهای انگلیس از حضور حلزون‌ها در داخل صندوق‌های پستی‌شان کلافه شده‌اند. گزارش کامل این خبر جالب را در ادامه بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

یک روزنامه عربی نوشت: اهالی روستای لیوداون در شهر دیفون بریتانیا از سکونت حلزون‌ها در داخل صندوق‌های پستی‌شان کلافه شده‌اند، زیرا این مهمانان ناخوانده نامه‌های انداخته‌شده در این صندوق‌ها را می‌خورند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از اعتمادآنلاین، اداره پست بریتانیا در پیامی که روی صندوق‌های پست اهالی این روستا الصاق کرده نوشته است، آنها روزانه حلزون‌ها را از داخل این صندوق‌ها خارج می‌کنند اما این حیوانات مصمم به بازگشت مجدد هستند؛ اداره پست هم قصدی برای استفاده از مواد سمی یا دیگر وسایل تهاجمی برای مقابله با این حیوانات ندارد، از این رو افرادی که به خورده شدن نامه‌هایشان اعتراض دارند می‌توانند نامه‌های خود را از دفتر اصلی پست روستا که حلزونی در آن زندگی نمی‌کنند دریافت کنند.

یکی از اهالی روستا در این باره گفت: حلزون‌ها با استفاده از گیاهان رونده‌ای که در اطراف صندوق‌های پست رشد کرده‌اند، به داخل صندوق‌ها راه پیدا می‌کنند. آنها به‌شدت به خوردن چسب روی پاکت نامه‌ها علاقه دارند و با وجود آنکه بارها به شورای روستا شکایت کرده‌ایم اما یک سال است که ترتیب اثری داده نمی‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی