|

از جذابیت های حیات وحش؛ مارهای هراااسناکی که همدیگرو مثل ماکارونی می بلعند!

snake eat other snakes shayanews

غیر معومل نیست که مارها تو طبیعت باهم درگیر شوند اما اینکه همدیگر رو بخورند احتمالاً خیلی نادر و عجیب باشد و تجسم این صحنه هم بسیار رعب آور

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- مارها حیوانات ترسناکی هستند و خیلی از افراد با دیدن آن ها ناخودآگاه ترس تو وجودشون میوفته و تن و بدنشون می لرزه. ما در این مطلب عکس و ویدیوهایی خاص و منحصر به فرد که احتمالاً تا حالا هیچ کجا ندیدید از ترسناک ترین مارهای دنیا ارائه می کنیم.

56

- ترسناک‌ترین مار غول پیکر جهان را بشناسید

بحث‌های زیادی در مورد اینکه بزرگترین مار دنیا کدام است، وجود دارد؛ در نهایت آناکوندای سبز، پیتون مشبک، پیتون برمه‌ای یا چیز دیگری ترسناک‌ترین مار غول پیکر جهان هستند؟!

ترسناک‌ترین مار غول پیکر جهان یعنی تینانوبوا آبزی بوده و یک شکارچی غول پیکر به حساب می‌آید. می‌توان دید که این مار غول پیکر با طول بیش از ۱۴ متر چه شکلی بوده است.

-لحظه ای خوفناک از شکار یک مار توسط شاه کبرااا

شاه کبرا یکی از بزرگترین و خطرناک‌ترین مار‌های دنیا است. این مار در مناطق گرمسیری آسیا، آفریقا و استرالیا زندگی می‌کند و به دلیل سم قوی خود، بسیار خطرناک است.

این مار با شکار غذای خود را تامین کرده و از دیگر حیوانات و مار‌های کوچک‌تر به عنوان صید استفاده می‌کند.

همچنین شاه کبرا به دلیل سم قوی خود، مورد توجه بسیاری از محققان قرار گرفته است. سم این مار بسیار قوی است و می‌تواند باعث مرگ فوری فرد مورد حمله شود. به همین دلیل، شاه کبرا به عنوان یکی از خطرناک‌ترین مار‌های دنیا شناخته می‌شود.

در مورد تغذیه شاه کبرا نیز باید گفت که این مار از صید خود به عنوان منبع تغذیه استفاده می‌کند. شاه کبرا به طور عمده از مار‌های کوچک‌تر، جوجه‌های پرندگان، خزندگان و حتی مار‌های دیگر به عنوان صید استفاده می‌کند. همچنین، این مار به طور معمول در صحرا‌های گرمسیری زندگی می‌کند و به دلیل شرایط سخت زندگی، ممکن است برای چند هفته بدون غذا زندگی کند.

کبرای مسی یک مار دیگر را بلعید!

به تازگی تصاویری عجیب از یک مار کبرای مسی در حال خوردن و بلعیدن یک مار دیگر منتشر شده است که علاقه مندان به حیات وحش و دنیای مارها رو شگفت زده کرد! ماجرا از این قرار است که یکی از گردشگران این منظره باورنکردنی را ثبت کرد او در تضیح این ماجرا گفت: زمانی که در تعطیلات در پارک ملی آدو الفنت بودیم، من و خانواده‌ام شاهد چیزی واقعاً قابل توجه بودیم. در حال رانندگی به سمت هاپوردام بودیم و دنبال فیل می‌گشتیم که همسرم مار عجیبی را در جاده دید.

این مار یک مار دیگر در دهان داشت و به آرامی در حال بلعیدن آن بود. دیدن روشی که این مار بزرگ طعمه خود را می‌بلعد باورنکردنی بود.

ما از قدرت و چابکی مار شگفت زده شدیم که مار دیگر را به طور کامل بلعید. ما همچنین متوجه شدیم که مار کبرا از حضور ما کاملاً آشفته شده است و پس از اتمام غذا به سرعت در بوته ناپدید شد.

1555317_959

1555318_773

1555319_306

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی