|

(عکس) کاملیا کاظمی طلاچی برنده ایرانی لاتاری کیست؟

کاملیا کاظمی طلاچی در تورنتو تو لاتاری 60 میلیون دلار معادل دو هزار و 700 میلیارد تومان برنده شد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- یک خانوم ایرانی به نام کاملیا کاظمی طلاچی در تورنتو تو لاتاری 60 میلیون دلار معادل دو هزار و 700 میلیارد تومان برنده شد.

کاملیا کاظمی طلاچی در چهار سال گذشته بطور مرتب بلیت بخت‌آزمایی و لاتاری می‌خرید و معمولا شماره‌های بخت‌آزمایی را خودش انتخاب می‌کند، اما می‌گوید اینبار انتخاب اعداد را به دستگاه سپرد و "انتخاب‌ سریع" ماشین لاتاری باعث برد ۶۰ میلیون دلاری وی شد. کاملیا که ساکن شهر ایرانی‌نشین ریچموندهیل است می‌گوید که بردن لاتاری "بسیار سورئال به نظر می‌رسد".

کاملیا کاظمی طلاچی برنده لاتاری ۶۰ میلیون دلاری از شهر ایرانی‌نشین ریچموندهیل، ۳۰ دقیقه بعد از بردن به مادر و خانواده‌اش اطلاع داد

بیانیه‌ای از شرکت لاتاری و بازی انتاریو که امروز جمعه منتشر شد، گفت که طلاچی برنده قرعه کشی ۲۹ نوامبر "لوتو مکس" است. کاملیا انتخاب‌های سریع تصادفی این بلیت برنده می‌گوید وقتی که برای چک کردن بلیت‌های قبلی خود در یک پمپ بنزین توقف کرد متوجه شد که برنده بزرگ لاتاری شده و نمی‌دانسته که بلیت برنده آن لاتاری در ریچموندهیل فروخته شده بود. شرکت لاتاری می‌گوید که کاملیا بلیت برنده‌اش را در نمایشگاه غذای آشپزخانه "بی‌ویو" در خیابان "بی‌ویو" خریده بود.

کاملیا چنین توضیح می‌دهد: "بلیتم را به کارمند دادم و وقتی صدای جلینگ جلینگ برنده شدن بلیت شروع به پخش کرد، می‌دانستم که چیزی برنده شده‌ام اما نمی‌دانستم چقدر برنده شدم تا اینکه شرکت لاتاری با فروشگاه تماس گرفت و به من گفت ۶۰ میلیون دلار برنده شده‌ام". کاملیا می‌گوید که او در ساختمان پمپ بنزین بود و مادرش در ماشین در محوطه پمپ بنزین منتظرش، و او سعی می‌کرد آنچه که اتفاق افتاده را هضم کند و می‌افزاید: "زندگی‌ام را دیدم که از جلوی چشمانم گذشت در حالی که شوک و خشک شده ایستاده بودم. مدام فکر می‌کردم: «آیا این واقعی است؟» نمی‌توانستم تمرکز کنم و شروع به لرزیدن کردم. کارمند که برایم بسیار هیجان زده شده بود، به من کمک کرد تا آرام شوم و بتوانم به خودروی خود برگردم طوریکه مادرم را نگران نکنم".

کاملیا می‌افزاید که سپس ۳۰ دقیقه رانندگی کرده بدون اینکه چیزی درباره برنده شدنش به مادرش بگوید و وقتی به خانه رسیدند، آماده شد تا این خبر بزرگ را به خانواده‌اش بگوید. او می گوید: "خواهرم فکر کرد که دارم شوخی می‌کنم. اما زمانی که من شروع به بالا و پایین پریدن و خوشحالی کردن کردم او هم مثل من شروع کرد به خوشحالی، تمام خانواده برایم بسیار خوشحال شدند":

کاملیا با پولش چه می‌کند؟
کاملیا که مشاور املاک در شرکت "ریمکس ریل‌ترون" است می‌گوید که برنامه‌های زیادی برای خودش پس از این برنده شدن چیده از جمله بخشیدن بخشی از پولش، ایجاد شغل و سفر با خانواده‌اش برای تماشای آثار هنری تاریخی جهان. او افزود: "من می‌خواهم یک کارآفرین باشم و شغل ایجاد کنم، اما باید زمان بگذارم تا بفهمم چگونه این کار را به طور پایداری انجام دهم".

5856

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی