|

از جذابیت های حیات وحش؛ گله گورخر های وحشی شیر نگون بخت رو زیر پاهاشون له کردن

در این ویدیو می‌بینیم که گله گورخر‌ها قصد فرار دارند، اما شیر حواس پرت متوجه حجم عظیم گورخر‌ها نیست و زیر لگد آن‌ها له می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد
7

شایانیوز- وقتی که به وقایع حیات وحش نگاه می کنید هر روز آن پر است از لحظات پرتلاطم که حیوانات برای بقای خود با آن درگیر هستند، همیشه یکی به دنبال طعمه است و یکی به دنبال حفظ جان خود، درنده و غیر درنده هم ندارد. این دنیای شگفت انگیز برای مایی که تماشاچی هستیم پر از احساسات متضاد است. به عنوان مثال وقتی تلاش های نافرجام آهو برای رهایی از چنگ پلنگ را می بینیم به قدری متاثر می شویم که در دل آرزو می کنیم کاش همه پلنگ های روی زمین نابود شوند اما در مقابل وقتی مبارزه ناجوانمردانه پلنگ با شیر های گرسنه را می بینیم دلمان برای همان پلنگ بخت برگشته هم می سوزد. آری قانون طبیعت همین است هر کی زورَش بیشتر باشد زنده می ماند.  در حیات وحش هر روز باید برای دیدن طلوع دوباره خورشید بی وقفه تلاش کرد و حواس جمع بود.

افرادی که به وقایع حیات وحش علاقه دارند همیشه چشم باز هستند تا مبادا یکی از این صحنه های خارق العاده را از دست بدهند صحنه هایی که اگرچه مادام در طبیعت تکرار می شوند اما شما ممکن است فقط برای یک بار شاهد آن ها باشید.

این ویدئو که در ماسایی مارا ضبط شده، کمین یک ماده شیر برای شکار گورخر‌ها را نشان می‌دهد. در این ویدیو می‌بینیم که گله گورخر‌ها قصد فرار دارند، اما شیر حواس پرت متوجه حجم عظیم گورخر‌ها نیست و زیر لگد آن‌ها له می‌شود.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی