ساعت پخش سریال مستوران مشخص شد

سریال مستوران به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی عطا پناهی از دوشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۲۲ در شبکه یک پخش خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

فصل نخست سریال «مستوران» با نگاهی به داستان‌های کهن ایرانی در ۲۶ قسمت ساخته شده و حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه از بازیگران این سریال هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین، پخش سریال «مستوران» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی عطا پناهی، از دوشنبه، ۱۶ خرداد ساعت ۲۲ در شبکه یک سیما آغاز خواهد شد.

تصوبربرداری «مستوران» در بیش از ۱۳ لوکیشن مختلف انجام شد و فصل نخست این سریال در ۲۶ قسمت و با نگاهی به داستان‌های کهن ایرانی ساخته شده است.

حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی‌پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جواد انصافی، قربان نجفی، محمد اشکانفر، حمیدرضا معدنکن، الهه خادمی، عبدالرضا نصاری و علی دهکردی از جمله بازیگرانی‌اند که در فصل نخست «مستوران» مقابل دوربین قرار گرفته‌اند. «مستوران» تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج برگرفته از قصه‌های کهن ایرانی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی