|

(ویدئو) جزئیات تصادف زنجیره ای وحشتناک در محور بهبهان - رامهرمز؛ آمار تلفات

بر اثر مه‌گرفتگی، در جاده‌ی بهبهان-رامهرمز، چندین خودرو باهم تصادف کرده‌اند و دست‌کم چهار نفر در این تصادف کشته‌ شده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

مدیر روابط عمومی اورژانس علوم پزشکی اهواز از احتمال برخورد ۵۰ خودرو به دلیل غلظت بالای مه در محور بهبهان - رامهرمز خبر داد و گفت تاکنون این حادثه ۴ کشته و ۲۷ زخمی داشته و امدادرسانی ادامه دارد و امکان افزایش مصدومین و فوتی‌ها نیز وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا، عارف اصل شرهانی امروز دوشنبه ۲۰ دی‌ ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: صبح امروز به دلیل مه شدید در محور مواصلاتی بهبهان - رامهرمز روبروی روستای دودانگه حدود ۵۰ خودرو دچار سانحه و تصادف زنجیره‌ای شدند. وی افزود: متأسفانه در این تصادفات ۴ خودرو دچار آتش‌سوزی شده و تاکنون ۴ نفر جان خود را از دست داده و  ۲۷ زخمی در پی داشته است.

مدیر روابط‌ عمومی اورژانس علوم پزشکی اهواز گفت: ماهیت این کار را اورژانس علوم پزشکی بهبهان بر عهده گرفته که اورژانس علوم پزشکی اهواز نیز در حالت آماده باش برای امداد رسانی قرار دارد.

به دلیل بالا بودن تعداد ماشین‌ها و غلظت بالای مه تعداد دقیق خودروهایی که به هم برخورد کرده‌اند مشخص نبوده و امدادرسانی در حال انجام و تعداد مصدومین و فوتی‌های احتمالی نیز به‌زودی اعلام خواهد شد.

گفتنی است، در ۲ روز گذشته نیز ۲ تصادف زنجیره‌ای دیگر به دلیل غلظت بالای مه صبحگاهی در محور آبادان و اهواز - رامهرمز اتفاق افتاده بود که در یکی از آن‌ها ۲۸ خودرو با هم برخورد کردند.

IMG-20220110-WA0002

IMG-20220110-WA0003

IMG-20220110-WA0004

IMG-20220110-WA0001

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی