|

واکنش کمیته انضباطی به بیانیه‌های تند استقلال و پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از نمایندگان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس برای حضور در این کمیته دعوت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس دیروز طی یک بیانیه‌ای نسبتا طولانی نسبت به طولانی شدن زمان رسیدگی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به موضوع کسر امتیاز از گل‌گهر و دادن سه امتیاز به سه تیم موضع‌گیری تندی نشان داد و همچنین از اعمال امتیازها در جدول قبل از رای نهایی انتقاد کرد.

بیانیه پرسپولیس علاوه بر موضوعات فوق، به این نکته هم اشاره داشت که چطور به تخلف مشابه پرونده گل‌گهر برای یک تیم تهرانی مبنی بر استفاده از دو بازیکن خارجی بدون صدور مجوز بازی، رسیدگی نشده و کمیته انضباطی این موضوع را مورد بررسی قرار نداده است.

بیانیه سرخ‌پوشان مطابق انتظار با واکنش شدید اللحن استقلال همراه بود و این باشگاه، بیانیه پرسپولیس را غیرحرفه‌ای و مداخله‌جویانه عنوان کرد و به بیان مسائل مختلفی در بندهای مختلف پرداخت.

اکنون پس از ۲۴ ساعت، فدراسیون فوتبال به این موضوع واکنش نشان داده و در اطلاعیه‌ای کوتاه نوشته است: «در پی صدور بیانیه‌های مدت اخیر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و حاشیه‌های به وجود آمده در این مورد، مدیران سرخابی‌های پایتخت دعوت شدند تا به همراه وکیل در جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۳/۱۰/۱۴۰۰  ساعت ۱۴ در کمیته انضباطی حاضر شوند.»

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی